Бабаки у Львові дали знати, коли буде весна

16:46 15 лютого 2022 р.

Фото до новини

Традиційно сьогодні, 15 лютого, у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі святкують День бабака. Відтак, за словами директора центру Ігоря Антаховича, головні герої дійства бабаки Мишко та Маруся навіщували прихід ранньої весни.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Бабаки нині активні обоє. Вони вийшли зі свого будиночку та показались відвідувачам. Сьогодні вони були активні – багато рухались та свистали. Відтак ми можемо говорити про те, що зима завершиться скоро та буде рання весна. Тобто можемо прогнозувати, що за 4 тижні наступні прийде стійке тепло.

Ми також спостерігали за іншими тваринками - сьогодні почали тукувати павичі та розпускати хвости, також тукують качки, фазани. Це говорить про дуже швидку весну», - розповів директор Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Цьогоріч, у зв’язку із високим рівнем захворюваності, до заходу не долучались учні-вихованці еколого-натуралістичного центру. Втім, до події із дотриманням карантинних норм та обмежень долучились охочі відвідувачі.

Не зоопарк: у Львові розбудовують Центр утримання та реабілітації диких тварин

У Львові безпритульні коти житимуть у двоповерхових будинках (відео)

У Львові нагадали про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами

На Львівщині організували операцію з порятунку червонокнижного кота лісового (відео)

У Карпатах прикарпатець "уполював" дві рисі (фото)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів