Зараз Україна має більше доступних літаків-винищувачів, ніж два тижні тому, - Пентагон

23:35 19 квітня 2022 р.

Фото до новини

В Пентагоні заявили, Україна отримала від інших країн платформи та запчастини до літаків, щоб збільшити кількість власного авіафлоту.

Про це заявив речник американського Міноборони Джон Кірбі на брифінгу у вівторок, інформує Голос Америки, пише Dailylviv.com.

“Україна отримала від інших країн підтримку, щоб деякі з її літаків знову стали діючими. Зараз Україна має більше доступних літаків-винищувачів з фіксованим крилом, ніж два тижні тому. І це не випадково”, - сказав Джон Кірбі.

Він додав, що інші країни, які мають досвід роботи з такими типами літаків, змогли допомогти Україні підняти та запустити недіючі літаки. “Українці отримали додаткові судна та деталі, щоб допомогти підняти більше літаків у повітря”, - додав Кірбі.

Речник Пентагону не уточнив, про які саме країни чи типи літаків йдеться. Він додав, що за схожою схемою інші країни допомогли Києву також і з танками.

“Українці отримали танки від інших країн - я маю на увазі ті типи танків, які їм відомі, і які вони знають, як використовувати. Деякі країни надали танки, деякі країни надали запчастини, щоб вони могли знову привести в дію свої непрацездатні танки”, - сказав Джон Кірбі.

Раніше у Пентагоні повідомили журналістам, що хоча зараз сили Росії переважають чисельністю, це не означає, що Україна не може захищати себе. Там додали, що що в Україні все ще є чимало бойової потужності, і що Києву надходять нові поставки зброї.

США доставлять зброю Україні впродовж кількох діб

11 лідерів світу обговорили підтримку України на тлі наступу російських військ

Румунія передасть Україні партію летальної зброї

Українську військову техніку ремонтуватимуть у Чехії

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів