Військові навчання у Польщі: 18 тисяч солдатів з 20 країн

21:51 4 травня 2022 р.

Фото до новини

1 травня стартували навчання DEFENDER EUROPE 2022 (DE22) та SWIFT RESPONSE 2022 (SR22) за участю польських солдатів. Вони триватимуть до 26 травня.

Загалом у навчаннях, які пройдуть на території Польщі та 8 інших країн, візьмуть участь 18 тисяч солдатів із понад 20 країн, у тому числі приблизно 7 тисяч солдатів та 3 тисячі одиниць техніки на території Польщі.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Усіми силами, які беруть участь у навчаннях, командуватиме 5-й корпус Збройних сил США. Їхня головна мета – перевірити здатність солдатів до співпраці в спільній бойовій операції. Одним із відпрацьованих елементів буде переміщення на далекі відстані та подолання водних перешкод і вогнева підготовка.

Навчання в рамках DE22 у Польщі, в якому, окрім солдатів Війська польського, візьмуть участь війська зі США, Франції, Швеції, Німеччини, Данії та Великобританії, проходитимуть, серед інших, на полігонах у Дравсько-Поморському, Бемово-Піске та Жаґані.

DE22 і SR 22 належать до серії циклічних оборонних тренувань. Розгортання великої кількості сил і техніки на цих навчаннях вимагає багатогранної прихильності з боку приймаючих країн. У нинішній ситуації вони також є демонстрацією солідарності та відданості обороні східного флангу.

У зв’язку з навчаннями, з’явилися попередження про рух колон військової техніки в більшості воєводств у Польщі. Влада закликає не публікувати фотографії військових у мережі, оскільки публікація може негативно вплинути на нашу безпеку.

Військові маневри військ НАТО в Європі триватимуть до 27 травня

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

bbc.co.uk/ukrainian/

 

новобудови Львів