У статутах армії США прописано все – від форми одягу до секс-домагань

16:15 1 грудня 2015 р.

Усі американські військовослужбовці, від найвищого чину до солдата, послуговуються у своїй діяльності та в повсякденному житті національним статутом Збройних сил США.

Про це сьогодні,1 грудня, під час дискусії «Статутні відносини та позастатутні традиції військовослужбовців у збройних силах США та України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив командир відділення, старший сержант Збройних сил США Томас Чік (Thomas Cheek).

За словами сержанта Збройних сил США Тараса Вінтоняка, цей статут врегульовує всі презентабельні норми військовослужбовця. 

- Тобто, як одягати форму, коли її одягати, як себе поводити, коли ти на службі, коли ти поза службою, - каже він.

Крім того, американська армія має статути, які регулюють правопорушення та злочині.

- Це – еквівалент карного кодексу. Він передбачає різне покарання. Міра покарання може бути на рівні роти, бригади, дивізії . Що на вищому рівні розглядається справа, тим тяжчим був злочин і тим суворішим буде покарання, - пояснює Тарас Вінтоняк.

Також, за словами Томаса Чіка, є низка інших статутів, які регулюють будь- що, що може трапитися в повсякденному житті – від військових навчань, отримання військової освіти, сексуальні домагання або інші порушення закону.

- Статут – це є інструкція для командира, якою він повинен послуговуватися, - каже він.

В американських статутах розписано все до деталей, наприклад, що в приміщенні потрібно знімати головний убір, описують як правильно вітати старших за званням, як має стояти офіцер, коли до нього звертаються та інше.

- Наприклад, ззовні ми одягаємо головні убори. Але якщо військовослужбовець з непокритою головою, то ми все одно можемо віддати честь. Але ми можемо зробити йому зауваження і сказати: «Сер, де ваш головний убір», - Томас Чік.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу