Українці забувають підписати петицію про трибунал над Путіним

10:40 27 серпня 2022 р.

Фото до новини

Світ домагається створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України. Але поки що лише 1,8 мільйона людей підписали петицію «Путіна під трибунал» на Avaaz.

Про це нагадало Міністерство закордонних справ України, пише Dailylviv.com.

Дмитро Кулеба: «Віддавши наказ напасти на Україну, Путін вчинив злочин агресії, найтяжчий з усіх злочинів проти міжнародного миру. Цей злочин не може і не має залишитися безкарним. Саме тому ми закликаємо наших міжнародних партнерів підтримати створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. Світова громадська підтримка ініціативи дуже важлива. Ми закликаємо людей по всьому світу підписати петицію «Путіна під трибунал».

У березні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вперше закликав міжнародну спільноту створити такий спецтрибунал. Відтоді ця ідея отримала підтримку юридичної спільноти та громадянського суспільства, ПАРЄ, Європарламенту, ПА НАТО та ПА ОБСЄ, а також 1,8 мільйона людей, що підписали петицію на Avaaz.

Російська влада вимагає від Avaaz видалити петицію під назвою «Путіна під трибунал», яка закликає притягнути до відповідальності російське політичне і військове керівництво, зокрема шляхом створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України.

Громадська підтримка цієї ідеї в усьому світі дуже важлива. Avaaz закликав прихильників петиції зібрати більше підписів, щоб досягти позначки у 2 мільйони. Ми приєднуємося до Avaaz і закликаємо підтримати петицію. Маємо довести російським лідерам, що їхні злочини не залишаться безкарними і що позиція світу щодо відповідальність за тяжкі злочини, скоєні російськими посадовцями та військовими в Україні та проти неї, залишається жорсткою.

Путіна за злочини в Україні повинен судити спеціальний міжнародний трибунал, - петиція

Світ зібрав уже 800 тис підписів під петицією за новий Нюрнберг над Путіним. Потрібно ще 200

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок: російська еліта розглядає можливість відсторонення Путіна

Мисливець за нацистами з Мін'юсту США розслідуватиме воєнні злочини Росії в Україні

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів