У Познані розпочався конгрес щодо відбудови України

13:39 21 вересня 2023 р.

Фото до новини

За оцінками експертів, на відбудову країни після воєнних руйнувань знадобиться щонайменше 900 мільярдів доларів.

Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Яку роль може відіграти Польща у відновленні України? Це питання ставлять організатори дводенного конгресу, який розпочинається на Познанському ярмарку.

За оцінками експертів, на відбудову країни після воєнних руйнувань знадобиться щонайменше 900 мільярдів доларів. Польські компанії вже беруть участь у проєктах на заході України, каже уповноважена уряду з питань польсько-української співпраці у сфері розвитку Ядвіґа Емілєвич.

«Сьогодні в Україні вже є діяльність такого роду, і ми хотіли б бачити ще більше, і, можливо, не чекаючи на завтрашній день. Саме тому цей конгрес у Познані, який буде найбільшим конгресом, присвяченим відбудові України в Центральній Європі, і що важливо, у ньому візьмуть участь усі бізнес-організації, які представляють підприємців з Польщі та України, які діють як у Польщі, так і в Україні», — додала вона.

У Конгресі відбудови України під гаслом «Спільне майбутнє» візьме участь понад 1000 учасників, розповіла Мартина Дера з Познанського ярмарку.

«У програмі не бракуватиме тем, пов'язаних з будівництвом, транспортом, логістикою, фінансуванням та страхуванням. Впродовж цих двох днів у Познані також працюватиме експозиційна зона з презентаціями продуктів та пропозицій від наших учасників та партнерів», — сказала Мартина Дера. 

Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина виступить на відкритті конгресу, а на другий день конгресу очікується прибуття до Познані президента Анджея Дуди.

У Києві назвали суму, яка потрібна на відбудову України після війни (відео)

У Львові Київ і Анкара підписали меморандум про участь Туреччини у відбудові інфраструктури України

Три етапи відновлення України від воєнних руйнувань: чиїм коштом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів