Програма розвитку ООН надасть 1 млрд доларів на відновлення України: на що насамперед

18:15 17 червня 2023 р.

Фото до новини

Кошти підуть також на підтримку релокованих підприємств та малих і середніх підприємців, які втратили свій бізнес під час війни й хочуть розпочати його з нуля.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль поінформував, що Програма розвитку ООН спільно з партнерами акумулює 1 млрд доларів на відновлення України, пише Dailylviv.com.

"Про це повідомив голова ПРООН Ахім Штайнер під час нашої зустрічі в Києві, - написав Денис Шмигаль. - Вдячний за цей своєчасний крок!

Говорили про потреби України для швидкої відбудови й гуманітарного розмінування. Торкнулися питання підтримки релокованих підприємств та малих і середніх підприємців, які втратили свій бізнес під час війни та хочуть розпочати його з нуля.

ПРООН готова допомогти в цих питаннях. Зокрема, готуються ініціативи з навчання та перекваліфікації підприємців, розвиток потенційно експортних виробництв.

Також ПРООН підтримає відновлення енергетичної інфраструктури.

Вдячний Програмі розвитку ООН за послідовну допомогу протягом повномасштабної війни та за сприяння реалізації невідкладних пріоритетів Уряду у відновленні".

Три етапи відновлення України від воєнних руйнувань: чиїм коштом

4-5 липня в Лугано обговорять план відбудови України на 500 млрд євро

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів