Тренери зі збройних сил країн-НАТО розпочинають навчання військових на Львівщині

01:14 17 січня 2022 р.

Фото до новини

Уже наступного місяця прикордонники з Одещини поїдуть на Львівщину для спільного з військовослужбовцями ЗСУ тренування за стандартами НАТО.

Про це інформує Держприкордонслужба, пише Dailylviv.com.

А поки що в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що на Львівщині, завершилася головна конференція з планування навчання підрозділів в рамках Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U).

Більш як 30 представників з Держприкордонслужби, Збройних Сил України та США долучилися до конференції. Військові обговорювали двомісячне тренування прикордонної комендатури швидкого реагування Білгород-Дністровського загону та бригади ЗСУ, яке розпочнеться у першій декаді лютого і триватиме до початку квітня.

Цьогоріч бійців навчатимуть українські інструктори з допомогою спостерігачів-тренерів зі збройних сил країн-НАТО. Підготовка проводитиметься з використанням імітаційної системи моделювання бойових дій типу JCATS. Українські військові тренуватимуться за стандартами НАТО для набуття кращого рівня взаємодії між складовими сектору безпеки України та взаємосумісності з військовими підрозділами країн Північноатлантичного альянсу.

Варто наголосити, що ПКШР Білгород-Дністровського прикордонного загону вже має досвід участі у міжнародних навчаннях. Минулого року бійці підрозділу були учасниками українсько-британських навчань Cossack Mace. Після підготовки в рамках JMTG-U планується участь комендатури в українсько-американських навчаннях «Сі-Бриз-2022».

Зазначимо, що підготовка українських прикордонників в рамках Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна була започаткована у 2020 році. За цей час діяти та взаємодіяти за стандартами НАТО навчилися прикордонні комендатури швидкого реагування Ізмаїльського, Сумського, Харківського та Львівського прикордонних загонів.

Ці підрозділи також брали участь у міжнародних навчаннях Sea-Breeze, Rapid Trident та інших заходах, націлених на підвищення боєготовності та покращення взаємосумісності з іншими складовими сектору безпеки України та країн НАТО.

Польща збільшить армію у 2,27 разу - через Росію і Білорусь

Українських військових навчатимуть на Львівщині інструктори з Канади й Німеччини

Прикордонний спецпідрозділ «ШКВАЛ» розпочав участь у міжнародних військових навчаннях

Прикордонники з Сумів відтренували стандарти НАТО біля Львова

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів