Сенатор з Австралії перевірив роботу Bushmaster у львівських десантників (відео)

19:15 15 серпня 2022 р.

Фото до новини

Більше озброєння і військової техніки, більше дипломатичної підтримки Україні пообіцяв сенатор Австралійського парламенту Девід Ван під час спілкування з десантниками

Про це інформує пресслужба 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, пише Dailylviv.com.

Як повідомляють, днями сенатор Австралійського парламенту Девід Ван відвідав розташування одного з підрозділів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в районах виконання завдань, поспілкувався з командуванням та перевірив роботу австралійських бронемашин “Bushmaster”, які надійшли до підрозділів ДШВ ЗС України в рамках міжнародної технічної допомоги.

Під час спілкування з українськими десантниками, Девід Ван зазначив, що він задоволений, як українці використовують “Bushmaster”.

"Швидка висадка-посадка, дуже маневрені. Захищають життя людей, закривають багато питань під час бойових дій.  Ви власне використовуєте їх так, як і наша армія", – підкреслив Девід Ван.

Командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України полковник Ігор Скибюк повідомив, що у даної машини хороший захист, вона має ефективний протимінний захист та хороші якості прохідності по пересічній місцевості.

"Так між нашими країнами тисячі миль, але ми поділяємо однакові цінності – свобода, мир, достойне життя людини без необхідності слухати чиїхось вказівок та повітряних сирен. У 2022 році такого не має відбуватись! Всі мають зрозуміти – ми говоримо про порятунок світу від диктатури", – підсумував австралійський сенатор.

За Старичі! За Львів! - львівські десантники показали, як нищать ворога (відео)

Львівські десантники розбили колону техніки російських загарбників

Львівські десантники збили крилату ракету ворога

У львівській 80-й бригаді урочисто звільнили в запас строковиків

Львівська десантно-штурмова бригада отримає поповнення

До Львова зі зони ООС повернулись військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Кого нагородили

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини