Львівська десантно-штурмова бригада отримає поповнення

12:32 18 червня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

Лави Десантно-штурмових військ поповнилися молодими офіцерами

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «В Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск офіцерів для Збройних Сил України. Військове звання «лейтенант» отримали близько семи сотень випускників видового навчального закладу».

«До лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України цього річ з академії прибуде біля п’ятдесяти молодих офіцерів. Серед молодих офіцерів є й ті, хто проходили службу у військових частинах Десантно-штурмових військ та маєютьдосвід під час виконання бойових завдань на Сході України», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Ще будучи солдатами та сержантами, майбутні офіцери героїчно виконували завдання з визволення Слов’янська, билися на Савур-Могилі, обороняли Луганський та Донецький аеропорти, брали участь у легендарному рейді 95 окремої десантно-штурмової бригади. Зокрема, до славетної 80-ї окремої десантно-штурмової бригади проходити службу на офіцерських посадах направлені лейтенанти Олександр Марущак та Андрій Гладій», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

До теми

10:24 11 серпня 2022 р.

Найбільше вступників має Львівська політехніка

На другому місці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рубрика: Наука і техніка

14:33 10 серпня 2022 р.

Усі переселенці покинули львівські школи

У школах Львівської громади більше не живуть переселенці. Їх переселили у інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового очного навчального року.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу