Росія може організувати нелегальну міграцію через Калінінградську область

11:40 8 листопада 2022 р.

Фото до новини

Литва разом з Польщею уважно стежать за розвитком подій на кордонах з Російською Федерацією.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Прем'єр-міністерка Литви Інґріда Шимоніте заявила, що разом з владою Польщі її країна уважно стежить за розвитком подій на кордонах. Калінінградська влада оголосила про виконання так званої угоди про відкрите небо з Сирією, Туреччиною та Білоруссю. Голова литовського уряду в ефірі TVP Info сказала, що до цієї справи треба підходити дуже обережно:

«Побачимо, чим це обернеться, тому що Росія, як і Білорусь, відома тим, що говорить речі, які не обов’язково відповідають дійсності. Тож ми будемо стежити за розвитком подій, профілем мігрантів, які прибувають на кордон, рейсами та розглядати, які рішення нам потрібні, можливо, також на європейському рівні».

Польська влада попереджає, що Росія може спробувати створити маршрут нелегальної міграції через Калінінградську область.

Також Інґріде Шимоніте заявила, що раніше попередження про те, що Росія є реальною загрозою, не сприймалися всерйоз. Вона зазначила, що зміна політики НАТО відбулася «за дуже сумних обставин, тому що в Україні йде війна і щодня гинуть українці, знищується їхня інфраструктура, здійснюються військові злочини».

Голова литовського уряду зазначила, що НАТО дійшло до точки пробудження, коли альянс переосмислив свою попередню позицію. «Під час мадридського саміту вже чорним по білому було видно, що Росія є загрозою», — констатувала литовська прем'єр-міністерка. 

Владіміру Путіну вдалося «відродити дух НАТО», додала Інґріда Шимоніте.

Польща збудує стіну на кордоні з Білоруссю: колючий дріт не зупиняє мігрантів

Польща розглядає чорні сценарії і зміцнюватиме кордон з Білоруссю

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

За 100 км від білоруського кордону в Польщі поставлять Chunmoo, аналоги HIMARS

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів