Патріотів України, які є парафіянами Московського патріархату, закликають переходити в ПЦУ

21:58 10 березня 2022 р.

Фото до новини

А все, що захоче залишитися в юрисдикції Російської Федерації, повинно бути маргіналізоване і позбавлене будь-якого сприяння з боку України.

Відомий громадський діяч зі Львова Богдан Панкевич написав у ФБ про УПЦ МП як один з інструментів російської війни проти України. Цей безсоромний варварський напад на Україну, дике винищення мирного населення дозволили автору, колишньому почесному консулу Королівства Нідерландів у Львові, називати речі своїми іменами - без покрову дипломатії. 

Dailylviv.com подає повний текст на цю тему Богдана Панкевича: "Ліквідувати загрозу від Московського Патріархату! Московський Патріархат – один з інструментів російської війни проти України. В Росії є багато високо духовних монахів та священників, богословів та звичайних християн. Але в Україні Московський Патріархат є, перш за все, загрозою. 

Все, що у нього є доброго, збережеться і не зазнає шкоди, перейшовши до Православної Церкви України. А все, що захоче залишатися у юрисдикції Російської Федерації, повинно бути маргіналізоване і позбавлене будь-якого сприяння з боку України. 

Це завдання мають виконати як українські православні християни, так і українські державні органи.

Прихожани Московського Патріархату в Україні повинні зрозуміти, що ця конфесія підтримує напад Росії на Україну, оправдовує звірства, вчинені росіянами проти мирних українців, по-фарисейськи розповсюджує брехню про війну і вводить в оману людей, що їй довіряють. Тобто, в Україні клир і службовці Московського Патріархату поводять себе наперекір християнським принципам і своїми діями зневажають вчення Ісуса Христа.

Патріоти України, які є прихожанами Московського Патріархату, повинні ставити своїм священникам та єпископам чіткий ультиматум: ви переходите під юрисдикцію Православної Церкви України – або геть з наших церков та єпископських кафедр. На ваше місце ПЦУ призначить українських духовних осіб. 

При цьому не потрібно боятися погроз стосовно проклять чи анафеми, бо прокляття від грішного і брехливого духовенства є нікчемними.

Українські державні органи повинні відмовити структурам Московського Патріархату в користуванні українськими святинями, перш за все, видворити їх із Києво-Печерської та Почаївської Лаври

При цьому провести чіткий перепис осіб, котрі є у цих монастирях, оскільки під покровом монахів можуть ховатися бойовики, або навіть кримінальні злочинці. Також потрібно провести докладний обшук всіх приміщень на предмет виявлення антиукраїнських матеріалів чи навіть зброї. Бо ми добре розуміємо кримінальну сутність Московського Патріархату

Намісникам і монахам інших монастирів варто запропонувати перехід під юрисдикцію ПЦУ. 

Прихожани МП можуть починати діяти негайно. 

Державним органам варто обрати правильний, оптимальний час для наведення порядку в лаврах та монастирях.

Всі заходи проти Московського Патріархату потрібно проводити твердо і однозначно, але коректно. Розуміючи делікатність питання і гарантований міжнародний резонанс".

У Гарнізонному храмі Львова попрощалася з трьома військовослужбовцями, які полягли за Україну

Президент підписав закон про конфіскацію майна росії в Україні

В Україну, ймовірно, вирушають досвідчені найманці з російських приватних військових компаній, - Британія

Віра у перемогу над Росією переважає в усіх регіонах країни, - дослідження

Українські воїни зараз борються за свободу всієї Європи, - прем'єр-міністр Польщі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів