Віра у перемогу над Росією переважає в усіх регіонах країни, - дослідження

16:52 10 березня 2022 р.

Фото до новини

57% вважають, що Україна зможе перемогти у війні з Росією вже у найближчі тижні: 18% думають, що ми переможемо за тиждень, 39% - за кілька тижнів.

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 8-9 березня, пише Dailylviv.com, 91% опитаних, думаючи про ситуацію в країні, відчувають надію. Лише 6% відчувають безвихідь. У всіх регіонах спостерігається максимальний рівень відчуття надії. 

57% вважають, що Україна зможе перемогти у війні з Росією вже у найближчі тижні: 18% думають, що ми переможемо за тиждень, 39% - за кілька тижнів. Ще 18% вважають, що війна триватиме кілька місяців, лише 9% думають, що війна закінчиться за пів року-рік чи більше. 

Тих, хто взагалі не вірить в перемогу, майже немає. 16% не змогли відповісти на це питання. Найбільш оптимістично налаштовані мешканці західного регіону, але і в інших областях більшість вірить, що війна триватиме недовго. 

92% опитаних вірять у те, що Україна зможе відбити напад Росії. Майже щодня цей показник зростає. Лише 6% сьогодні не мають такої впевненості. Віра у перемогу переважає в усіх регіонах країни.  

Більше 80% відповіли, що якимось чином допомагають у захисті України: зокрема 39% опитаних зараз допомагають людям і армії як волонтери, 37% - допомагають фінансово. Також 18% беруть участь в інформаційному супротиві, 12% - продовжують працювати в критичній інфраструктурі. 10% українців зазначили, що є учасниками територіальної оборони. Тільки 19% відповіли, що не мають змоги допомагати зараз країні. Частіше – це старші люди. Однак і серед старших більшість сьогодні залучені до супротиву. 

Абсолютна більшість (97%) опитаних планують залишатись в Україні найближчим часом.

9 з 10 українців вірять, що Україна зможе відбити напад Росії, а 8 - візьмуться за зброю

Росії не взяти ані Київ, ані Одесу, ані Харків, ані будь-яке інше місто, - заява міністра оборони України і головнокомандувача ЗСУ

Українські воїни зараз борються за свободу всієї Європи, - прем'єр-міністр Польщі

Президент підписав закон про конфіскацію майна росії в Україні

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів