Політика (cтор. 1170)

Фото для новини

20:21 3 листопада 2013 р.

Путін зробив родичів терористів майновими заручниками

А особи, які добровільно припинили участь у терористичному співтоваристві та повідомили про його існування, будуть звільнені від кримінальної відповідальності, якщо в їхніх діях немає іншого складу злочину.

Політика

20:26 31 жовтня 2013 р.

УДАР сформував передвиборчий штаб "Кличка-президента"

У партії "УДАР" уже фактично сформований передвиборний штаб Віталія Кличка. Як стало відомо виданню "Комерсант-Україна", очолювати кампанію пана Кличка буде заступник голови партії, голова центрального виконавчого комітету партії Віталій Ковальчук. Зазначимо, що пан Ковальчук очолював виборчий штаб Віталія Кличка і на парламентських виборах, на яких УДАР посів третє місце (13,9% голосів виборців).

Політика

Фото для новини

20:00 31 жовтня 2013 р.

«Янукович і Сало»

«В Хелловін, коли, за повір’ями, темні сили влаштовують шабаші, Віктор Янукович розпочав в регіонах глибинну кадрову підготовку до виборів 2015 року».

Політика

19:53 31 жовтня 2013 р.

Президент призначив Сала не на тверезомислячу голову, - Народний Рух України

Призначення Олега Сала головою ЛОДА - це бажання влади реалізовувати силовий сценарій на Львівщині під час виборів Президента. Про це йдеться у заяві Львівської крайової організації Народного Руху України з приводу призначення нового голови Львівської облдержадміністрації, яку подаємо нижче.

Політика