Відчувши безкарність, екстремісти загострюють ситуацію на Донбасі, – ДонОДА

18:55 29 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Прес-служба Донецької облдержадміністрації наголошує, що «дії сепаратистів стають агресивнішими напередодні так званого референдуму 11 травня».

Як повідомляють сьогодні, 29 квітня, «Новости Донбасса», прес-служби Донецької ОДА облдержадміністрації наголошує у вівторок: «Напередодні травневих свят і призначеної дати проведення так званого референдуму (11 травня) дії сепаратистів стають агресивнішими і ворожими. Відчувши безкарність, вони посилили свої вимоги і проводяться акції. Зокрема, посилився тиск представників агресивних сепаратистів на керівників міст і районів з метою зобов'язати їх до організації проведення референдуму. Також у екстремістів викликає агресію українська символіка, зростає непримиренність по відношенню до людей, позиція яких відрізняється від принципів сепаратизму».

Як повідомляв «Щоденний Львів», у Донецьку міліціонери розступилися перед погромниками маршу за єдність України, натомість слідчий заявив: «Скоро тут буде Росія», своєю чергою, в Луганську міліціонери пообіцяли стріляти в спини Внутрішнім військам.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу