Відчувши безкарність, екстремісти загострюють ситуацію на Донбасі, – ДонОДА

18:55 29 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Прес-служба Донецької облдержадміністрації наголошує, що «дії сепаратистів стають агресивнішими напередодні так званого референдуму 11 травня».

Як повідомляють сьогодні, 29 квітня, «Новости Донбасса», прес-служби Донецької ОДА облдержадміністрації наголошує у вівторок: «Напередодні травневих свят і призначеної дати проведення так званого референдуму (11 травня) дії сепаратистів стають агресивнішими і ворожими. Відчувши безкарність, вони посилили свої вимоги і проводяться акції. Зокрема, посилився тиск представників агресивних сепаратистів на керівників міст і районів з метою зобов'язати їх до організації проведення референдуму. Також у екстремістів викликає агресію українська символіка, зростає непримиренність по відношенню до людей, позиція яких відрізняється від принципів сепаратизму».

Як повідомляв «Щоденний Львів», у Донецьку міліціонери розступилися перед погромниками маршу за єдність України, натомість слідчий заявив: «Скоро тут буде Росія», своєю чергою, в Луганську міліціонери пообіцяли стріляти в спини Внутрішнім військам.

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу