Львівська обласна рада застергіє від проведення масових акцій 1 та 9 травня

13:58 29 квітня 2014 р.


Фото: Zaxid.net

Відповідне звернення погоджено у вівторок головами її фракцій.

Депутати Львівської обласної ради закликали всі політичні сили, громадські організації та активістів Львівської області відмовитись від будь-яких масових акцій 1 та 9 травня. Відповідне звернення була погоджено головами фракцій облради.

Як наголосила голова фракції «УДАР» Оксана Юринець, котра зачитала звернення, саме 1 та 9 травня можливі провокації. «Уже зараз відомо, що наступним етапом плану дестабілізації ситуації шляхом здійснення провокацій на Заході України. Росії дуже вигідно вкотре витягувати опудало екстремізму, протиставляючи різні регіони нашої країни», – йдеться у зверненні.

Як зазначила депутат, навіть найпростішу акцію можуть використати для дискредитації львів’ян та області. «Закликаємо проявити громадянську свідомість та не допомагати російській пропагандистській машині у створенні потрібної їй «картинки» для внутрішнього споживача», – вважає Оксана Юринець.

Про це повідомляє сьогодні, 29 квітня, «Zaxid.net».

Натомість «Щоденний Львів» інформував: нардеп Геннадій Москаль попередив, що у Львові, Івано-Франківську й Тернополі заплановано марші псевдонацистів для залякування жителів Сходу України; своєю чергою, нардеп Ігор Васюник застерігає – зокрема провокації у Львові готуються 9 травня; тим паче, що, за неофіційною інформацією, у Львові перебувають три десятки неонацистів із Росії; натомість у записі перехопленої телефонної розмови, переданому редакції інтернет-порталу «Черноморские новости», йдеться, що гроші за організацію провокацій на заході України вже сплачено; як заявив начальник обласного управління СБУ Віктор Андрейчук, будь-яка провокаційна ситуація у Львові може призвести до введення в Україну російських військ; політолог Олексій Гарань попереджає – 9 травня провокатори прикриватимуться на Заході України «живим щитом» із ветеранів, а заступник керівника МВС Микола Величкович закликає львів’ян не піддаватися 9 травня на провокації.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу