До 25 травня країна має побачити нову редакцію Конституції, – Прем’єр (відео)

11:35 29 квітня 2014 р.


Фото: provse.te.ua

Керівник уряду просить визначитися з нею до виборів Президента.

Прем'єр Арсеній Яценюк заявив сьогодні, 29 квітня,, що проект нової редакції Конституції має бути погоджений  до 25 травня. Про це він сказав під час відкритих слухань щодо змін до Конституції, які відбуваються у вівторок у ВР.

«Уряд звертається до всіх політичних сил: часу практично немає... президентські вибори призначено на 25 травня. До 25 травня країна має побачити нову редакцію Конституції. Кожен кандидат має сказати: «Це правильна Конституція, я буду її виконувати».  До 25 травня всі політичні сили мають найти консенсус, продемонструвати єдність і проголосувати за цю Конституцію», – наголосив Яценюк.

Він також зазначив, що нова редакція Конституції повинна бути направлена до Венеціанської комісії, пояснивши: «Таку нову редакцію має бути направлено для висновків до Венеціанської комісії та до Конституційного Суду України на предмет відповідності цієї редакції чинній Конституції України».

За словами Яценюка, саме концентрація влади в руках однієї людини призвела до узурпації влади. Він наголосив, що мусить бути баланс влади між трьома гілками влади. «Монополія влади повинна бути зруйнована і встановлена нова монополія – монополія влади народу України», – заявив прем’єр.

Про це повідомляє сьогодні, 29 квітня, «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

11:20 24 листопада 2020 р.

Мер Львова звинуватив бізнес-формування Козловського-Кривецького у проведенні ургентної сесії (відео)

Громада голосувала за проєвропейські партії, а виходить так, що керують не депутати, а якась маленька бізнес-структура, у якої міська виборча комісія є на побігеньках, - так міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував дії організаторів сьогоднішньої сесії ЛМР.

Рубрика: Політика

10:40 24 листопада 2020 р.

Депутати Адамик, Мартинюк і Мельничук взяли на себе повноваження міського голови Львова

Новообрана президія може призначати секретаря - в.о.міського голови, заступників міського голови, членів виконкому, голів комісій тощо та приймати рішення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу