До 25 травня країна має побачити нову редакцію Конституції, – Прем’єр (відео)

11:35 29 квітня 2014 р.


Фото: provse.te.ua

Керівник уряду просить визначитися з нею до виборів Президента.

Прем'єр Арсеній Яценюк заявив сьогодні, 29 квітня,, що проект нової редакції Конституції має бути погоджений  до 25 травня. Про це він сказав під час відкритих слухань щодо змін до Конституції, які відбуваються у вівторок у ВР.

«Уряд звертається до всіх політичних сил: часу практично немає... президентські вибори призначено на 25 травня. До 25 травня країна має побачити нову редакцію Конституції. Кожен кандидат має сказати: «Це правильна Конституція, я буду її виконувати».  До 25 травня всі політичні сили мають найти консенсус, продемонструвати єдність і проголосувати за цю Конституцію», – наголосив Яценюк.

Він також зазначив, що нова редакція Конституції повинна бути направлена до Венеціанської комісії, пояснивши: «Таку нову редакцію має бути направлено для висновків до Венеціанської комісії та до Конституційного Суду України на предмет відповідності цієї редакції чинній Конституції України».

За словами Яценюка, саме концентрація влади в руках однієї людини призвела до узурпації влади. Він наголосив, що мусить бути баланс влади між трьома гілками влади. «Монополія влади повинна бути зруйнована і встановлена нова монополія – монополія влади народу України», – заявив прем’єр.

Про це повідомляє сьогодні, 29 квітня, «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу