Уряд Німеччини спростував інформацію про готовність її спецпризначенців звільняти заручників у Слов'янську (оновлено)

19:20 29 квітня 2014 р.


Фото: bild.de

Про це заявив у вівторок пресі офіційний представник міноборони ФРН.

Уряд Німеччини спростував поширену в ЗМІ інформацію про нібито підготовку силового варіанту звільнення спостерігачів ОБСЄ в Слов'янську із залученням спецназу німецької армії (бундесверу). Про це, як передає сьогодні, 29 квітня, власний кореспондент «Укрінформу», повідомила у вівторок прес-служба Міністерства оборони ФРН, 

«KSK» (підрозділ спецпризначення бундесверу. – Ред.) не приведено у бойову готовність. Він також не отримував жодних доручень, пов'язаних якимось чином із ситуацією в Україні», – заявив пресі у Берліні офіційний представник Міноборони.

Про те, що німецькі спецназівці готові прибути в Слов'янськ, де в полоні у російських диверсантів зокрема знаходяться чотири громадянина Німеччини – три військовослужбовців бундесверу і перекладач, повідомляла у вівторок газета «Bild». За інформацією, у ФРН в бойову готовність нібито були приведені підрозділ спецпризначення бундесверу «KSK» і підрозділ спецпризначення німецької поліції «GSG9». Тому видання дійшло висновку, що, не виключено, німецькі власті розглядають варіант проведення спецоперації зі звільнення заручників.

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу