Політика (cтор. 1150)

Фото для новини

15:09 29 листопада 2013 р.

Саміт у Вільнюсі відзначив український Євромайдан

Учасники саміту учасників ініціативи Євросоюзу «Східне партнерство» у Вільнюсі у своїй підсумковій декларації особливо відзначили «безпрецедентну громадську підтримку політичної асоціації і економічної інтеграції України з ЄС».

Політика

Фото для новини

14:55 29 листопада 2013 р.

Кабмін закидає держустанови, ЗМІ та поштові скриньки «темниками»

Уряд поширює агітаційну інформацію про те, як «турботлива» влада не підписала «загрозливу для економіки» Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Ця інформація надходить в державні установи та провладні ЗМІ у вигляді «темників», а також на листівках, які кладуть у кожну поштову скриньку. Про це заявила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України Ірина Сех.

Політика

Фото для новини

12:59 29 листопада 2013 р.

«Тітушки» б’ють у столиці навіть міліціонерів

Журналіст Дмитро Гнап повідомляє сьогодні, 29 листопада: «Вони стоять колонами – вся площа перед Маріїнським палацом. Ми багато чого бачили, але це справило враження».

Політика

Фото для новини

09:59 29 листопада 2013 р.

Глава МЗС Польщі коментує відмову від асоціації нецензурною лексикою

Активістка руху «Чесно» Аліса Рубан почула її від Радослава Сікорського після того, як Віктор Янукович сказав у Вільнюсі, що не підпише там угоду про асоціацію України з Євросоюзом.

Політика

Фото для новини

09:35 29 листопада 2013 р.

Янукович сказав, що не підпише асоціацію з ЄС – МЗС Литви (відео)

Міністр закордонних справ країни, яка головує зараз у Євросоюзі, – Лінас Лінкявічюс – повідомив сьогодні, 29 листопада, що, за підсумками переговорів, котрі відбулися пізнього вечора в четвер між Президентом нашої держави та керівниками ЄС, угоду про асоціацію України з ним на саміті «Східного партнерства» не підпишуть.

Політика

Фото для новини

09:14 29 листопада 2013 р.

Президент Литви Ґрібаускайте незадоволена рішенням Януковича

Президент Литви Даля Ґрібаускайте висловила своє негативне ставлення до факту неготовності свого українського колеги Віктора Януковича до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Політика