Терористи воюють під Слов’янськом і Краматорськом зброєю, якої не було в Україні до їх появи, – «ІС»

21:29 10 травня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це повідомляють у суботу спільнота «Інформаційний спротив» та її координатор – керівник ЦВПД Дмитро Тимчук.

Спільнота «Інформаційний спротив» повідомляє сьогодні, 10 травня, на своєму сайті, а її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук – на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний спротив», реактивні протитанкові гранати, за допомогою яких останніми днями проводилися обстріли терористами об'єктів українських силовиків в зоні антитерористичної операції, завезені в країну з-за кордону.

На бойових позиціях терористів поблизу Слов'янська і Краматорська знайдені використані контейнери – пускові установки РПГ-26 (з номерами 254-1-93, де 254 – завод виробник, 1 – номер партії, 93 – рік випуску). Саме з їх допомогою проводилися обстріли підрозділів українських силовиків.

Дані зразки зброї ніколи не перебували у складі збройних формувань України.  Таким чином, це чергове підтвердження того, що проросійські терористи на Донбасі отримують зброю з-за кордону

Довідка «ІС». РПГ-26 виготовляють у в Росії. Знаходиться на озброєнні армій Росії, Придністров’я та Йорданії».

Як повідомляв «Щоденний Львів», спільнота «Інформаційний Спротив» попереджає в суботу, що, за його словами, «йде потужний процес перекидання з території Росії зброї для терористичних груп на Донбасі»

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу