Політика (cтор. 1146)

Фото для новини

19:50 30 листопада 2013 р.

Перші сім'ї регіоналів евакуюються в Москву

Сьогодні з аеропорту « Київ» (Жуляни) за лічені години один за одним вилетіли вже 5 «чартерів» на Москву. Про це повідомляє кореспондент «Обкому», посилаючись на власні спостереження і думки уважних спостерігачів за ситуацією в столиці.

Політика

Фото для новини

18:56 30 листопада 2013 р.

Правоохоронці присягали народу України і мають виконувати Конституцію

Звернення академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка до Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Збройних Сил України.

Політика

Фото для новини

18:46 30 листопада 2013 р.

Євромайдан розганяв донецький, луганський і кримський "Беркут"

Активістів Євромайдану сьогодні вночі розганяв донецький, луганський і кримський "Беркут", повідомило УНІАН поінформоване джерело. "Наскільки я знаю, там працював донецький, луганський і сімферопольський Беркут", - зазначив співрозмовник агентства, додавши при цьому, що столичні правоохоронці в "цій ганьбі участі не брали, а навпаки, як могли, допомагали людям втекти від побоїща".

Політика

Фото для новини

18:16 30 листопада 2013 р.

Правозахисник Захаров застерігає міліцію від виконання незаконних наказів

Події на Майдані Незалежності у Києві у ніч на суботу , 30 листопада, Євген Захаров назвав "цинічним побоїщем". Влада останні три роки готує "Беркут" до виконання незаконних наказів, каже Євген Захаров, голова правління Української гельсінської спілки з прав людини.

Політика

Фото для новини

18:06 30 листопада 2013 р.

Пряма трансляція з революційного Києва від Аронця

На Михайлівській площі розпочинається мирна революція... Громадяни обурені зрадницькою політикою офіційної влади і готуються до завтрашнього народного віча, яке має проголосити Україну без Януковича. Такий лейтмотив настрою мітингувальників, яких обурила жорстокість "Беркута" минулої ночі.

Політика

Фото для новини

17:59 30 листопада 2013 р.

У Львові на Євромайдані записують добровольців до Києва

На львівському Євромайдані, у центрі міста біля пам’ятника Шевченку, близько десяти тисяч осіб зібралися на мітинг. Як передає кореспондент УНІАН, з 15.00 тривають виступи політиків, громадських діячів, студентської молоді та жителів міста щодо ситуації, яка склалася із силовим розгоном Євромайдану у Києві та плану подальших дій.

Політика

Фото для новини

16:38 30 листопада 2013 р.

Рада ректорів Львівщини вимагає притягнення силовиків до кримінальної відповідальності

Рада ректорів Львівської області рішуче засудила акт насильства та грубе порушення демократичних прав і свобод громадян, що відбулося цієї ночі на Майдані в Києві. Вони вимагають об'єктивного розслідування подій ранку 30 листопада 2013 року у Києві, а також негайної відставки керівників силових структур, котрі були причетні до побиття мітингувальників Євромайдану, та притягнення їх до кримінальної відповідальності за скоєне.

Політика