Москва може в будь-яку хвилину визнати «ДНР» і ввести в Україну війська, – екперт

22:32 12 травня 2014 р.


Фото: Expres.ua

Про це попереджає в понеділок керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спртив» Дмитро Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спртив» Дмитро Тимчук розпочав сьогодні, 12 травня, на її сайті коментувати підсумки 12 травня традиційно для нього – «з поганого»:

1. Хлопчики з клубу за терористичними інтересам під назвою «Донецька Народна Республіка» заявили про свою «незалежності» й попросилися до складу Росії.

Це зрозуміло: куди їм ще проситися, якщо все робилося за заявкою й за гроші Кремля? Та й в будь-якому випадку, в регіоні, окрім Росії, терористичних держав особливо не спостерігається.

У Путіна вистачило розуму поки що не визнати прямо результати псевдореферендума, проведеного вчора по підворіттях веселими алкашами з «ДНР». Разом з тим, Москва заявила, що «поважає» його результати. Хоч, будучи в своєму розумі, поважати це знущання над здоровим глуздом неможливо.

Тут Путін знову веде подвійну гру. З одного боку, він не поліз на рожен до Заходу, який категорично не сприйняв «референдум. Але, з іншого боку, Москва може в будь-яку хвилину таки визнати «ДНР» і ввести в Україну війська. Поле для маневру залишене.

2. Одразу після «референдуму» один із російських засланих козачків тут же проголосив себе Верховним Головнокомандуючим і оголосив Україну війну. Правда, тут же його товариші по чарці, пардон, соратники відхрестилися від оголошення війни.

Мені ось що цікаво. Вся ця шушваль вважає українську владу й українських патріотів «ставлениками Вашингтона і Заходу». Ну і оголошували б одразу війну НАТО. Було б смішніше.

Погане в цьому те, що «головнокомандувач ДНР», якому, за визначенням, ліпше командувати сусідами по палаті, не сидить у психіатричній лікарні під наглядом санітарів, а вільно вештається по українській землі.

Цікаво також, що втікач Янукович також заходився волати про те, що Києву треба вивести українські війська з українських областей, і, по суті, визнав «ДНР». Цей дятел навіть не включив мізки: якщо він вважає себе «легітимним президентом», то він же й Верховний Головнокомандувач. Тоді як місце це в «ДНР» вже зайняте російським козачком. Вибач, Вітя.

З хорошого:

1. Міста Донецьк і Луганськ Дніпропетровської області можуть сподіватися на подальший розвиток у складі єдиної України.

Я про альтернативне референдумі за приєднання Луганської та Донецької областей до Дніпропетровщині. Судячи з попередніх офіційних даних цього референдуму (порядку 70% – за приєднання до Дніпропетровської області), жителі Донеччини та Луганщини активно прагнуть забути «ДНР» як страшний сон.

Схожі результати отримані й у ході референдуму-опитування на Донбасі за єдину Україну. Не вірити організаторам цих двох референдуму у нас немає підстав. У них, принаймні, є нормальні бюлетені та протоколи комісій із печатками, процес голосування був належним чином організований, а не як у «ДНР» – листочки туалетного паперу з гучною назвою «бюлетень», пораховані в гаражах зграйками голодранців.

2. У Європі вже абсолютно чітко розуміють те, хто є хто в кризі в Україні.

Сьогодні глава МЗС Швеції Карл Більдт заявив: «Президент Путін сказав дві речі: перше – щоб так званий референдум був відкладений. Цього не сталося... Друге – що він відведе російські війська від кордону. Цього не сталося.... Ми повинні судити Москву не за словами, а за справами.

Золоті слова. Кожному європейському чиновнику й політику – на запис у блокнотик.

3. Сьогодні журналісти на брифінгу протролили главу фракції «Партії регіонів» Єфремова (він, до слова, заявив, що не вважає сепаратистський «референдум» фарсом ). Його довго і переконливо просили розповісти про те, як він з Ахметовим фінансує проросійських терористів. Єфремов дуже соромився і віднікувався.

Ще цікавіше вийшло з Ахметовим. Так званий «народний губернатор», лідер сепаратистів Губарев розповів російським ЗМІ, що Ахметов фінансував сепаратистів у Донецьку. «Партія регіонів» тут же здійнялася на диби, захищаючи Ахметова й обзиваючи Губарєва божевільним, пройдисвітом і аферистом.

Із приводу Ахметова розмова особлива. Тут цікаво те, що лідер «регіоналів» Єфремов, захищаючи сепаратистів, по суті, захищає пройдисвітів та аферистів, як їх називає сама «Партія регіонів». Ну є мізки у цих людей?

Сьогодні ж в.о. президента Турчинов заявив про те, що українська Компартія може бути заборонена через суд, – через підтримку сепаратистів і проведення псевдореферендумів.

Я – двома руками «за». Від усієї цієї антиукраїнської гнилі треба було позбавлятися давно».

dailylviv.com

До теми

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу