Українських строковиків у гарячі точки не посилатимуть, а мобілізованим платитимуть, як контрактникам (відео)

09:52 13 травня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

18-річних на строкову військову службу поки що не викликають.

18-річних юнаків на строкову військову службу поки що не викликають. Для цього потрібні зміни у законодавстві.

Тому звільнення з українського війська не світить тим, хто вже відслужив рік. Натомість до збройних сил мобілізують чергову партію військовозобов'язаних.

Вони мають не змінити раніше мобілізованих, а збільшити та зміцнити силу війська. Для того, щоб підтримати майбутніх вояків, планують підвищити зарплату та скасувати штрафи за несвоєчасну сплату кредитів.

Про це йдеться в сюжеті «ТСН», в якому також розповідається:

«На збірний пункт Київського військкомату підтягуються чоловіки, яким – далеко за 18. Для військових зараз особливий період – це не мирний час і ще не воєнний.

Тому до війська забирають тих, хто має здоров'я та військову спеціальність. З 6 травня розпочалась друга хвиля мобілізації.

Офіцери запасу готові стріляти у диверсантів. Ті, кого забирають до війська, не замінятимуть мобілізованих ще у березні, а поїдуть їм на допомогу. Коли і кого відпустять – невідомо.

Усі мобілізованим платитимуть гроші, як контрактникам. Стрільцям чи кулеметникам – дві мінімальні зарплати, командиру відділення – майже 3 тисячі гривень, командиру роти – понад п'ять.

За воєнні дії виплати планують збільшити втричі. Для мобілізованих протягом року зберігатимуть місце роботи, студентів після служби відновлять на навчанні, у кого є кредити, то звільнятимуть від штрафів за прострочену виплату. У деяких мобілізованих – це один з головних аргументів.

Нинішньої весни до війська викликатимуть і строковиків. У особливий час такий призов заборонений, тому військові чекають змін від парламенту.

Тих, хто вже віддав патріотичний борг державі, поки що не звільняють. Строковиків у гарячі точки не посилатимуть, запевняють військові. Мобілізованих направляють до тренувальних центрів, згодом діятимуть по ситуації в країні».

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу