Українських строковиків у гарячі точки не посилатимуть, а мобілізованим платитимуть, як контрактникам (відео)

09:52 13 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ТСН.ua

18-річних на строкову військову службу поки що не викликають.

18-річних юнаків на строкову військову службу поки що не викликають. Для цього потрібні зміни у законодавстві.

Тому звільнення з українського війська не світить тим, хто вже відслужив рік. Натомість до збройних сил мобілізують чергову партію військовозобов'язаних.

Вони мають не змінити раніше мобілізованих, а збільшити та зміцнити силу війська. Для того, щоб підтримати майбутніх вояків, планують підвищити зарплату та скасувати штрафи за несвоєчасну сплату кредитів.

Про це йдеться в сюжеті «ТСН», в якому також розповідається:

«На збірний пункт Київського військкомату підтягуються чоловіки, яким – далеко за 18. Для військових зараз особливий період – це не мирний час і ще не воєнний.

Тому до війська забирають тих, хто має здоров'я та військову спеціальність. З 6 травня розпочалась друга хвиля мобілізації.

Офіцери запасу готові стріляти у диверсантів. Ті, кого забирають до війська, не замінятимуть мобілізованих ще у березні, а поїдуть їм на допомогу. Коли і кого відпустять – невідомо.

Усі мобілізованим платитимуть гроші, як контрактникам. Стрільцям чи кулеметникам – дві мінімальні зарплати, командиру відділення – майже 3 тисячі гривень, командиру роти – понад п'ять.

За воєнні дії виплати планують збільшити втричі. Для мобілізованих протягом року зберігатимуть місце роботи, студентів після служби відновлять на навчанні, у кого є кредити, то звільнятимуть від штрафів за прострочену виплату. У деяких мобілізованих – це один з головних аргументів.

Нинішньої весни до війська викликатимуть і строковиків. У особливий час такий призов заборонений, тому військові чекають змін від парламенту.

Тих, хто вже віддав патріотичний борг державі, поки що не звільняють. Строковиків у гарячі точки не посилатимуть, запевняють військові. Мобілізованих направляють до тренувальних центрів, згодом діятимуть по ситуації в країні».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини