Заяви російського полковника-диверсанта Гіркіна налякали на Донбасі інших терористів, – «ІО» (відео)

23:12 12 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Такі оперативні дані спільноти «Інформаційний спротив» опублікував її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Спільнота «Інформаційний спротив» – на своєму сайті, а її координатор, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, – на власній сторінці в інтернет-мережі «Facebook» – повідомляють сьогодні, 12 травня:

«За оперативною інформацією групи «Інформаційний Опір, сьогоднішні заяви «Стрілка» Гіркіна викликали вкрай неоднозначну реакцію в таборі терористів, опорна база яких знаходиться в Слов'янську. Зокрема, маються на увазі заяви про те що всі «воєнізовані структури» на Донбасі повинні підкорятися його наказам і розпорядженням, а всі «невраховані» бойовики підлягають затриманню, а в разі збройного опору – знищуються на місці.

Окремі групи терористів, які діють на сході країни, прийняли заяву «Стрілка» на свій рахунок, і тепер побоюються не тільки українських силовиків, а й російських диверсантів. За нашою інформацією, зараз в Слов'янську дислокуються близько 1500 бойовиків, блокпости яких розташовані по периметру міста. Обладнано 6 мінометних точок.

Бойовики знайшли способи просочуватися через кільце оточення підрозділів АТО. Наприклад, за нашими даними, бойовики зі Слов'янська брали участь у заворушеннях 9 травня в Маріуполі, після чого повернулися в Слов'янськ».

Як повідомляв «Щоденний Львів», полковник головного розвідуправління генштабу збройних сил РФ Гіркін-«Стрєлков» перебрав сьогодні на себе керівництво злочиним угрупованням «Донецька народна республіка», після чого він проголосив себе її «Верховним Головнокомандувачем» та оголосив від її імені війну Україні й звернувся до РФ за військовою допомогою, а невдовзі злочинне угруповання «Донецька народна республіка» проголосило себе «суверенною державою» й одразу ж попросилося до складу Росії, натомість  Гіркін-«Стрєлков» оголосив початок «контртерористичної операції» на Донбасі.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу