Злочинне угруповання «Донецька народна республіка» проголосило себе «суверенною державою» й одразу ж попросилося до складу Росії (відео)

17:54 12 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це йдеться в сьогоднішній заяві її самопроголошеного «тимчасового уряду».

Як повідомляє сьогодні, 12 травня, російська інформаціна агенція «РИА Новости», злочинне угруповання «Донецька народна республіка» проголосило себе в понеділок «суверенною державою». Про це йдеться в сьогоднішній заяві її самопроголошеного «тимчасового уряду».

«РИА Новости» також цитують «відозву ДНР», зачитану самопроголошеним «співголовою тимчасового уряду ДНР» Дениса Пушиліна: «Ми, народ «Донецької народної республіки», за результатами референдуму, проведеного 11 травня 2014 року й грунтуючись на декларації про суверенітет «ДНР», повідомляємо, що відтепер «ДНР2 є суверенною державою. Виходячи з волевиявлення народу «Донецької народної республіки» й для відновлення історичної справедливості просимо Російську Федерацію розглянути питання про входження «Донецької народної республіки до складу Російської Федерації».

У зверненні також йдеться про те, що «вищим органом державної влади» в «Донецькій народній республіці» відтепер є «Верховна рада», яка формує «уряд ДНР» і «Рада безпеки ДНР». Пушилин додав, що «нове державне утворення» зобов'язується дотримуватися свободи совісті та віросповідання всіх традиційних релігійних конфесій і поважати традиційні точки зору в сфері релігії.

Як повідомляв «Щоденний Львів», полковник головного розвідуправління генштабу збройних сил РФ Гіркін-«Стрєлков» перебрав сьогодні, 12 травня, на себе керівництво злочиним угрупованням «Донецька народна республіка», а також проголосив себе в понеділок її «Верховним Головнокомандувачем» та оголосив від її імені Україні й звернувся до РФ за військовою допомогою.


Відео: «Донецкая Народная Республика»

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу