Найбільша розвідувальна компанія з кіберзахисту надасть Україні платформу, інженерів і аналітиків

19:17 6 грудня 2022 р.

Фото до новини

Мінцифри розширює співпрацю з найбільшою розвідувально-аналітичною компанією у світі Recorded Future. Команда підписала Меморандум у сфері захисту критичної інфраструктури в Україні від військової та кіберагресії з боку Росії.

Про це інформує Урядовий портал, пише Dailylviv.com.

Також домовилися про спільну роботу над створенням нових продуктів і технологій для захисту критичної інфраструктури, які зможуть використовувати в усьому світі.

Україна і Recorded Future давно співпрацюють у сфері кібербезпеки. Підписаний меморандум дасть змогу підсилити партнерство та використовувати розвідувальні дані для захисту України у фізичному та кіберпросторі.

«Співпраця з Recorded Future дасть змогу ще ефективніше захищатися від загроз з боку Росії. Разом з компанією ми зможемо створювати революційні технологічні продукти для захисту критичної інфраструктури України. Вони будуть корисними в усьому світі», — зазначив Віцепрем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

У межах Меморандуму Recorded Future надасть свою розвідувальну платформу, спеціалізованих інженерів та аналітиків розвідки. Зі свого боку Мінцифри надасть власну експертизу та спеціалістів, які співпрацюватимуть з Recorded Future.

«Україна веде війну від імені вільного світу, що має важливе значення для Заходу. Росія повторює свою безглузду стратегію війни, яку вже застосовувала в Сирії та Чечні, і спрямовує дії на цивільну інфраструктуру. Recorded Future готовий допомогти Україні в обороні за допомогою нашої розвідки. Ми з нетерпінням чекаємо на спільну роботу над цим викликом з командою Міністерства цифрової трансформації України, яка має історію креативних інтернет-рішень», — зазначив генеральний директор і співзасновник Recorded Future Крістофер Альберг.

З початку повномасштабної війни Recorded Future надала розвідувальні дані для захисту критичної інфраструктури України, допомогла в розслідуванні воєнних злочинів росіян в Україні, відкрила доступ до програмної платформи Intelligence Cloud на понад $10 мільйонів. Окрім цього, розширила розвідку про загрози щодо російських кібератак.

Велика Британія підтвердила свою участь у захисті України від кібератак РФ

Таємна група військових США допомагає Україні боротися з кібератаками Росії

Мери європейських міст, які приїздили до Львова, почали фіксувати значні кібератаки, - Москаленко (відео)

Частина інформації втрачена: сайт ЛОВА відновив роботу після кібератаки

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини