Верховна Рада ухвалила закон про кібербезпеку

14:30 5 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: Reuters.com

Суб'єкти забезпечення кібербезпеки повинні робити все, що в їх компетенції, щоб не допустити використання кіберпростору в військових, розвідувально-підривних, терористичних, інших незаконних цілях.

Верховна Рада ухвалила сьогодні, 5 жовтня, закон про кібербезпеку. Відповідне рішення депутати підтримали на засіданні у четвер. Цей законопроект пропонує встановити, що політику в сфері кібербезпеки формує і реалізує Кабмін.

За кібербезпеку, в рамках своїх повноважень відповідальні міністерства, місцеві держадміністрації, органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи, розвідка і контррозвідка, суб'єкти оперативно-розшукової діяльності. Крім того, забезпечення кібербезпеки країни покладено також на Збройні Сили, Нацбанк, підприємства, які відносяться до об'єктів критичної інфраструктури, підприємства і громадян, які працюють в сфері національних інформаційних ресурсів, інформаційних електронних послуг.

Суб'єкти забезпечення кібербезпеки повинні робити все, що в їх компетенції, щоб не допустити використання кіберпростору в військових, розвідувально-підривних, терористичних, інших незаконних цілях. Про це повідомили в інтернет-видання «Економічна правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів