Львівщина додасть коштів на територіальну оборону

09:38 2 лютого 2022 р.

Фото до новини

Уже визначені місця дислокації управління 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони і 7 батальйонів територіальної оборони у кожному районі Львівської області.

Наразі триває формування складу управління бригади та розпочато процес підписання контрактів для вступу до лав сил територіальної оборони. Про це повідомила пресслужба Львівоблради, пише Dailylviv.com.

Командир територіальної оборони Львівської області підполковник Валерій Курко під час засідання комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань нагадав, що з 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон «Про основи національного спротиву». Його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву. Відтак на Львівщині триває створення семи підрозділів територіальної оборони у кожному районі.

Щоб вступити на військову службу за контрактом у резерв до лав сил територіальної оборони, громадянам України потрібно:

- мати від 18 до 57 років;

- звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де і підкажуть усі подальші кроки.

Детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Львів, вул. І. Франка, 25, або за тел.: (096) 080-69-87 чи (066) 829-04-34. 

Служба за контрактом у силах тероборони відбувається:

- без відриву від звичайного життя;

- раз на місяць відбуваються навчання вогневої, тактичної, інженерної підготовки та тактичної медицини. До навчань залучають інструкторів з бойовим досвідом;

- за бажанням, можна пройти навчальні збори та курси підвищення кваліфікації тільки у своєму підрозділі;

- при введенні воєнного стану, резервісти батальйонів територіальної оборони знають, в який підрозділ, на яку посаду йдуть та які завдання виконує їхній підрозділ на території Львівщини.

Зі свого боку голова комісії Назарій Сумало ініціював напрацювання окремої обласної програми для підтримки територіальної оборони Львівщини.

«Законодавством передбачено повноваження обласних рад затверджувати програми підготовки територіальної оборони та населення до участі в русі національного супротиву. Тому пропоную для забезпечення належного функціонування територіальної оборони області створити нову обласну програму, яка дозволить співфінансувати з обласного бюджету 103-тю окрему бригаду», - сказав Назарій Сумало.

Відповідно до рішення комісії інформацію командира територіальної оборони Львівщини щодо створення та формування підрозділів сил територіальної оборони заслухають на сесії обласної ради.

У Львівській області спростять прийом у тероборону

У суботу львів'ян навчатимуть діяти у воєнних умовах

Міський голова Львова Садовий взяв до рук зброю з синами і закликав до цього всіх мерів

Для оборони України добровольцям дозволили з нового року навіть мисливську зброю

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів