Кремлівський режим погрожує Польщі

15:59 21 липня 2023 р.

Фото до новини

Владімір путін, вдаючись до сталінських пропагандистських гасел, звинуватив Польщу в бажанні окупувати західні території України та Білорусі.

Сьогодні на засіданні ради безпеки російський президент владімір путін погрожував Польщі. Зокрема заявив, що «західні території нинішньої Польщі – це подарунок Сталіна».

Про це повідомляють російські ЗМІ, яких процитували Польське радіо та Слово і діло, пише Dailylviv.com.

Московський диктатор заявив, що Польща отримала від Йосипа Сталіна західні землі і пригрозив, що якщо Варшава про це забуде, то росіяни про це нагадають. Владімір путін, вдаючись до сталінських пропагандистських гасел, звинуватив Польщу в бажанні окупувати західні території України та Білорусі. Він також пригрозив Польщі розплатою.

Путін видав ще один свій «урок історії XX століття», звинувативши Польщу в анексії «історичних російських губерній», захопленні частини Литви у 1920 році та участі у розділі Чехословаччини у 1938 році.

«Хочу нагадати також і про те, чим у результаті закінчилася для Польщі така агресивна політика. Закінчилася вона національною трагедією 1939 року, коли Польща була кинута західними союзниками на «з'їдання» німецькій військовій машині і фактично втратила свою незалежність і державність, яка була відновлена величезною мірою завдяки Радянському Союзу. І саме завдяки Радянському Союзу, завдяки позиції Сталіна Польща отримала значні землі на Заході, землі Німеччини. Це саме так, західні території нинішньої Польщі – подарунок Сталіна полякам. Наші друзі у Варшаві забули про це? Ми нагадаємо», – сказав російський диктатор.

Путін також заявив, що Польща хоче «під «натовською парасолькою» сформувати якусь коаліцію і прямо втрутитися в конфлікт в Україні, щоб потім «відірвати» собі жирніший шматок, повернути собі, як вони вважають, свої історичні території – сьогоднішню Західну Україну».

Польсько-литовсько-українське військове з'єднання планують використовувати для окупації територій Західної України, заявив невиліковно хворий путін на оперативній нараді із радбезом.

Також польське керівництво «мріє» і про території Білорусі, фантазує далі путін. Хазяїн Кремля пригрозив, що агресія проти Білорусі означатиме і агресію проти рф.

Російська пропаганда ще з минулого року розповсюджує фейки про намір Польщі захопити західну частину України.

Про те, що Польща нібито мріє про окупацію західної України говорив і самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко. Він сказав, що Білорусі доведеться на це «реагувати».

Минуло 83 роки від нападу СРСР на Польщу, якого поляки не чекали

СРСР разом з Німеччиною взяли участь у брутальному поділі Польщі

Дії Пріґожина були під контролем Путіна, - польський генерал

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів