09:47 30 серпня 2022 р.
Цей документ поширили серед країн-членів ЄС напередодні зустрічі міністрів закордонних справ у Празі 30–31 серпня, де обговорюватиметься тема заборони на видачу віз російським туристам.
Німеччина і Франція запропонували вжити заходів "по боротьбі з пропагандою всередині Росії", щоб "вбити клин" між представниками російської влади і громадянами країни.
Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на неофіційний закритий документ "Захист міжнародного порядку в епоху системного суперництва: відносини між Євросоюзом та Росією", пише Dailylviv.com.
У неофіційному документі, інформує Bloomberg, Берлін і Париж закликають ЄС вивчати "творчі шляхи", що дозволяють поширювати незалежну інформацію всередині Росії. План включає використання "технічних заходів проти російської цензури" в інтернеті, а також надання російськомовного контенту для російськомовних, які проживають за кордоном.
Одним зі способів, пише Bloomberg, може стати фінансування курсів медіаграмотності російською мовою, які просуватимуть блогери на YouTube, у TikTok, Facebook, Telegram і "ВКонтакті".
Німеччина s Франція також закликають ЄС підтримувати канали зв'язку з владою Росії, незважаючи на санкції, що вводяться, щоб звести до мінімуму ризик ненавмисної ескалації s зберегти "мінімальну співпрацю" з таких питань, як ядерна угода з Іраном.
За даними Bloomberg, документ поширили серед країн-членів ЄС напередодні зустрічі міністрів закордонних справ у Празі 30–31 серпня, де обговорюватиметься тема заборони на видачу віз російським туристам.
У березні, невдовзі після початку війни, в Росії ухвалили закон, який передбачає кримінальну відповідальність за фейки про дії російських військ. Роскомнадзор зажадав від ЗМІ, які висвітлюють те, що відбувається, спиратися лише на дані "офіційних російських джерел". З початку бойових дій відомство заблокувало на території Росії сотні російських і зарубіжних видань. Під блокування потрапили й соцмережі - Facebook, Instagram і Twitter.
Пропаганда в РФ досягла сталінського рівня в СРСР
Росія - держава-терорист з нацистським і тоталітарним режимом, - закон України