Новини Львова (cтор. 7670)

Фото для новини

15:45 22 лютого 2016 р.

Рятувальники та енергетики попередили про пориви вітру на Львівщині (оновлено)

В обласному управлінні ДСНС наголошують: «При посиленні поривів вітру варто закрити всі вікна, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні, приміщення знеструмити».

Природа

Фото для новини

15:20 22 лютого 2016 р.

У ЛМР розглядатимуть петиції, якщо побачать їх актуальність

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив у понеділок: «Ми встановили певну планку – має бути одна тисяча львів’ян, які зголосились під петицією, тоді вона є обов’язковою для розгляду».

Ситуації

Фото для новини

14:20 22 лютого 2016 р.

На сході України поранили вчора тринадцятьох наших військових, – АП (відео)

Речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив у понеділок: «За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих серед українських військовослужбовців немає. Двох – було поранено.Також вчора поблизу Мар’їнки внаслідок необережного поводження з вибуховим пристроєм отримали поранення 11 українських військовослужбовців».

Політика

Фото для новини

12:35 22 лютого 2016 р.

ЗМІ Львівщини спрацювали в лютому на «четвірку» з плюсом, – моніторинг

ЛОГО «Львівський прес-клуб» у рамках проекту «У-Медіа» міжнародної громадської організації «Інтерньюз Нетворк» з 1 до 7 лютого 2016 року моніторила чотири друковані видання у Львівській області – «Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша» і чотири інформаційні агенції – «ZIK», «Zaxid.net», «Вголос» і «Галінфо».

Культура