У Львові позбавлені батьківського піклування 570 дітей

13:34 22 лютого 2016 р.


Фото: volynnews.com

У нашому місті – 172 дитини-сироти.

«На обліку у відділах у справах дітей ЛМР перебуває 570 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – повідомили сьогодні, 22 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж 2015 року 88 дітям надано статус: 25 дітей-сиріт та 63 дитини, позбавлені батьківського піклування. З первинного обліку відділів у справах дітей знято 116 дітей. Про це розповіли на звіті про роботу департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Згідно зі статистичними даними, у Львові дитяче населення складає 130 007 дітей, що відповідає 27% від кількості дитячого населення у Львівській області – 483 170 дітей. Станом на 1 січня 2016 року, на обліку у відділах у справах дітей перебуває 570 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що складає 0,44% від загальної кількості дітей у Львові, в тому числі: 172 дитини-сироти та 398 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Станом на 1 січня 2016 року, діти перебувають:

під опікою громадян 459 дітей, що становить 80,5%;

в прийомних сім’ях – 11 дітей (1,9%);

в дитячих будинках сімейного типу – 42 дитини (7,4%);

в державних закладах інтернатного типу – 41 дитина (7,2%);

під опікою керівників закладів профтехосвіти та ВНЗ – шестеро дітей (1,1%);

в приватних закладах – шестеро дітей (1,1%);

тимчасово влаштовані до прийняття рішення про влаштування – 

5 дітей (0,9%).

Загалом, станом на 1 січня 2016 року, із 570 дітей сімейними формами виховання охоплено 517 дітей (91%)» 

У прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 22 лютого, «Щоденному Львову»:

«Упродовж року в мЛьвові створено одну прийомну сім’ю, в яку влаштовано одну дитину, та трьох дітей влаштовано в ДБСТ Львова. Завершується довлаштування однієї дитини в прийомну сім’ю та двох дітей в ДБСТ на вулиці Мечникова.

У мЛьвові функціонують три дитячих будинки сімейного типу, в яких виховуються 24 дитини, та 14 прийомних сімей, в яких виховується 18 дітей. Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна зазначила: «У цьому році плануємо створити два дитячі будинки сімейного типу на вулиці Пороховій (це новобудова), де будуть залучені наші діти, які цього потребують». 

Станом на 1 січня 2016 року, з первинного обліку Львова в прийомних сім’ях виховується 11 дітей (1,9%), в ДБСТ 42 дитини (7,4%), що загалом становить 53 дитини (9,3%). Для матеріально-технічного забезпечення трьох ДБСТ минулого року з міського бюджету використано 220 тисяч гривень. Проведено поточний ремонт в двох ДБСТ та придбані товари довготривалого вжитку для трьох ДБСТ (два комп'ютери, посудомийна та пральна машини, принтер, мікрохвильова піч, хлібопіч, набір інструментів, три електробойлери, м'який куток, меблі для передпокою, 3 комоди, 2 велосипеди, дитячий електромобіль).

«220 тисяч гривень було спрямовано з міського бюджету на покращення матеріально-технічних умов цих трьох дитячих будинків, були проведені поточні ремонти, придбано обладнання для цих установ», – додала Галина Слічна».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу