На зарплату бюджетникам спрямували з бюджету Львівщини 17,5 млн. гривень

12:38 22 лютого 2016 р.


Фото: unian.ua

Упродовж минулого тижня найбільше коштів отримала освітня галузь нашої області.

«Минулого тижня на потреби освітян та медиків спрямували понад 26 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Упродовж минулого тижня найбільше коштів з обласного бюджету отримала освітня галузь – 15,8 млн. гривень та охорона здоров’я – 10,6 млн. гривень. Загалом, відповідно до розпису доходів і видатків, у повному обсязі спрямувано 33,5 млн. гривень.

Зокрема, органи державного управління профінансовано на суму 0,1 млн. гривень, соціальний захист та соціальне забезпечення – на суму 1,6 млн. гривень, культуру та мистецтво – на суму 1,5 млн. гривень, фізичну культуру та спорт – на суму 0,6 млн. гривень, ветеринарні лікарні та лабораторії – на суму 3 млн. гривень, інші видатки – 0,3 млн. гривень.

Із цих коштів на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 17,5 млн. гривень, на стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 0,7 млн. гривень; на пільгові пенсії працівникам будинків-інтернатів, допомог малозабезпеченим громадянам області – 0,5 млн. гривень; на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 5 млн. гривень, медикаментів – 4,1 млн. гривень, продуктів харчування – 2,7 млн. гривень, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 1,8 млн. гривень; інших видатків – 1,2 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу