У Львові збудують шкільний корпус за методом 3D-друку: принтер уже везуть з-за кордону

15:41 1 серпня 2022 р.

Фото до новини

У Львові коштом благодійників збудують сучасний навчальний корпус для учнів початкових класів школи №23 (вул. Варшавська, 126). Тут планують використати інноваційний метод будівництва.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Виконавчий комітет ЛМР підтримав питання про організацію будівництва шкільного корпусу на території середньої загальноосвітньої школи № 23. Роботи виконуваться з ініціативи та за фінансування благодійної організації «Благодійний фонд ТІМ4ЮА».

«Благодійний фонд звернувся до нас з бажанням допомогти покращити соціальну інфраструктуру міста з огляду на те, що зараз у місті суттєво побільшало дітей за рахунок внутрішньо переміщених людей. Ми прийняли спільне рішення – підсилити інфраструктуру школи №23 на вул. Варшавській. Йдеться про добудову нового одноповерхового корпусу для учнів початкових класів. Довкола плануємо розмістити необхідні спортивні та ігрові майданчики, якісний простір, пристосований для потреб маленьких дітей.

Іноземна організація пропонує тут застосувати новітні методи будівництва, зокрема 3D-друк будівлі. Наразі вони організовують доставку у Львів спеціального 3D-принтера, який буде формувати стіни будівлі зі спеціального розчину.

Концепція проєкту ще буде напрацьовуватись, буде проходити необхідну експертизу. Важливо, щоб все працювало з точки зору безпеки, конструктиву та освітньої складової. Стратегічно це буде дуже приваблива будівля з точки зору архітектури»,  – розповів Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова.

На вулиці Тракт Глинянський збудують приватну школу з двоповерховим басейном - ЛМР

У Львові перший забудовник спорудить школу, щоб привабити мешканців до свого житла

Нова школа дозволить на 100% охопити загальною середньою освітою дітей селах Пасіки-Зубрицькі та Горішній

Садовий розповів, як організують навчання у школах із вересня

У парку 700-річчя Львова дитячий простір будує приватний підприємець

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів