На вулиці Франка збудували дитячий спортивний майданчик за 2 млн 677 тис грн

18:56 7 липня 2021 р.

Фото до новини

На вулиці Івана Франка збудували новий дитячо-спортивний майданчик для львів’ян різного віку.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«На Івана місто отримало прекрасний подарунок – цей майданчик є більш продуманий, тут можуть займатись і діти, і дорослі. Головне, що все зроблено надійно. З позитивних моментів – освітлення, ми поставили завдання, щоб майбутні наші проєкти вдосконалити, щоб був відеонагляд 24 год на добу, також автоматичне відкривання-закривання дверей, можливість зворотнього зв’язку. Це коштує не дорого, але буде для наступних наших майданчиків дуже важливим. Мешканці приємно вражені, ще маємо поставити кілька лавочок, щоб вони були не на сонці, щоб усі себе почували в затишку і комфорті, поки діти бавляться. Для дітей треба створювати максимальні умови. Ми зараз робимо ставку на якість - зробити якісно і організувати догляд. Без мешканців це буде складно. Бо громада сюди інвестувала 2,5 млн грн, але це для діток і дорослих у цьому мікрорайоні прекрасна локація», – прокоментував мер міста Андрій Садовий.

На вул. І. Франка, 165 облаштували дитячо-спортивний майданчик для різних вікових категорій відвідувачів з можливістю займатись фізичною культурою та спортом, а для дітей цікаво та якісно проводити дозвілля. Майданчик поділений на дві зони: дитячий майданчик для дітей віком від 3 до 12 років, для відвідувачів старшого віку встановлено спортивні ігрові елементи. На ігровому майданчику встановлено безпечне гумове покриття. Навколо майданчика встановлено огорожу, а також освітлення.

Проектувальник: ТзОВ «Макро-Будомат». Підрядник: ТзОВ «Динамо-Інвест».

«Цей майданчик повністю відповідає сучасним потребам: сучасне обладнання з мінімальним використанням заліза та більшою кількістю пластику та екологічних матеріалів, більше дерева, безпечне тришарове гумове покриття, що враховує коефіцієнт падіння дитини. Ми старалися зробити щось таке, чого ще немає у Львові, тому обирали найбільш сучасні та цікаві елементи.

Майданчик поєднує в собі як спортивну частину, так і дитячу. Одна зона зроблена для спортсменів та любителів вести здоровий спосіб життя, а друга – для дітей різного віку», – розповів Роман Синявський, директор ТзОВ «Динамо-Інвест».

Загальна вартість реалізації цього проєкту згідно з кошторисом становить 2 млн 677 тис. грн.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів