У Львові обирають 44-х директорів шкіл: поки що лише одному вдалося перепризначення, усі решта - нові (відео)

18:23 20 вересня 2021 р.

У Львові триває перезавантаження міської освіти - до кінця року майже у третини шкіл зміниться директор.

Оскільки заробітна плата з премією міста у багатьох керівників школи з вересня зросте, на конкурс подається чимало охочих - здебільшого це вчителі з інших шкіл, а також викладачі з університетів. Як повідомила Зоряна Довганик, начальниця міського управління освіти, зараз оголошено конкурси ще на 5 посад. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«11 директорів шкіл ми вже обрали із 44-ох. Також вже оголошено конкурси ще на 5 посад керівників шкіл. Йде мова про ті школи, де керівники були пенсійного віку, відповідно до закону України про освіту, з ними у 2020 році було підписано контракт на 1 рік. Контракт закінчився, є люди, які виконують обов`язки, а ми оголошуємо конкурси на заміщення вакантних посад», - розповіла Зоряна Довганик, начальниця міського управління освіти ЛМР.

«Спочатку кандидат подає документи: довідки, трудову, результати з екзамену з української мови тощо. У цей час кандидатів знайомлять з їх потенційною школою - аби вони підготували перспективний план для розвитку школи.

Через кілька тижнів кандидати складають іспит - отримують 50 питань на знання законів України про освіту. Плюс кожен кандидат має виконати завдання із зірочкою: претендент отримує короткий опис виникнення проблемної ситуації у школі, натомість має запропонувати, як би він/вона розв'язували це питання (завдання може стосуватися збирання поборів у школі чи булінгу серед учнів тощо)», - пояснює один із членів конкурсної комісії Андрій Закалюк, який і сам є директором ліцею "Львівський".

Якщо за тести і ситуаційне завдання кандидат набирає понад 50% балів - він проходить на наступний етап конкурсу, а саме - до презентації розвитку школи, директором якої він/вона хоче стати. Хто набере найбільше балів - того комісія і рекомендує міському управлінню освіти на посаду директора.

«Лише один чинний директор переобрався, всі решта - новенькі. Після конкурсу всі переможці вже працюють у школах. Був конкурс, коли різниця між кандидатами була в кількох балах - такі сильні претенденти. Хоча і був один чоловік, який подавався директором на кілька різних шкіл і ніде не пройшов», - додає Андрій Закалюк.

Нагадаємо, що у 2018 році начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряна Довганик зробила чотири помилки лише у трьох реченнях резулятивної частини наказу.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

На Львівщині директорка школи вимагала та одержала від підприємця хабар

Директор школи №100 звільнив депутата Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу