Назвали школи на Львівщині, де щеплено 80-90% колективу (відео)

13:53 6 вересня 2021 р.

Лідерами з вакцинації від коронавірусу на Львівщині є школи-інтернати або навчально-реабілітаційні школи, які підпорядковані департаменту освіти Львівської облдержадміністрації.

Про це на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, пише Dailylviv.com.

- Це - школа №100 для дітей з проблем зору. Там 86% вакциновано, Бориславська санаторна школа - 90% вакцинованих, - уточнив Олег Паска.

За його словами, самий режим перебування дітей у цих школах зобов’язує колектив пройти вакцинацію.

Загалом на Львівщині, як повідомив директор департаменту, двома дозами вакциновано 32,6% педагогів і майже 50% - однією дозою. Це, на його думку, замалий відсоток.

Олег Паска нагадав, що система освіти торік пережила дуже серйозний стрес.

- Періодично запроваджували віддалене навчання. Львівщина була першою областю, де почали навчати вчителів користуватися платформами для дистанційного навчання. Тільки 5% вчителів уміли це, - наголосив Олег Паска.

Згодом, за його словами, з бюджету надали кошти і по троє вчителів з кожної школи пройшли навчання. Цього року таких педагогів буде значно більше.

- Якість дистанційного навчання не дозволяє настільки якісно надавати послуги, як при очному навчанні. Найліпше з цим завданням упоралася кафедра штучного інтелекту Львівської політехніки. Бо там викладачі перфектно володіють платформами для дистанційного навчання, - сказав директор департаменту.

Звідси, за його словами, випливає важливість щеплення для вчителів.

- Якщо школа потрапляє в червону зону і 80% вчителів вакциновано, то школа зможе працювати очно. А в очному форматі якість навчання вища, - наголосив Олег Паска.

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря

У Львові захворіло 185 учителів: школи йдуть на дистанційне, позашкільні заклади припиняють роботу, скасовують спортзмагання

МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти

У яких карантинних зонах учителі носитимуть захисні щитки замість масок


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

14:11 23 вересня 2021 р.

Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу