У яких карантинних зонах учителі носитимуть захисні щитки замість масок

13:19 19 серпня 2020 р.

Міністерство охорони здоров'я заявило, що для педагогів будуть змінені вимоги до носіння засобів індивідуального захисту. Вчителі не всюди будуть носити маски.

Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Ляшко наголосив, що це рішення було прийнято на пропозицію освітян.

"Під час проведення уроків ми їм будемо дозволяти носити не маску на обличчі, а захисний прозорий щиток, який виконує ті ж самі функції, але дозволяє проводити освітній процес, використовуючи і передаючі всі емоції, що може передавати педагог", - зазначив Віктор Ляшко.

У Міністерстві охорони здоров'я роз'яснили, які обмеження будуть діяти в школах різних карантинних зон. У "помаранчевій зоні" вчителям доведеться носити захисні щитки, а в "червоній" - навчання відбуватиметься онлайн.

Загалом, навчання в приміщеннях шкіл буде дозволено в регіонах "зеленої", "жовтої" і "помаранчевої" зон, в "червоній зоні" - навчання буде проходити онлайн. Учителям «зеленої» і «жовтої» зон дозволять проводити уроки без масок.

Про це під час конференції "Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021" повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

dailylviv.com

До теми

17:59 21 жовтня 2021 р.

Особливістю сьогоднішньої хвилі пандемії є сильна захворюваність на ковід серед вагітних жінок, - лікар у Львові

Сьогодні в межах засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території Львівщини, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Рубрика: Медицина

17:41 21 жовтня 2021 р.

У Львові знову збільшують кількість пунктів вакцинації

З 22 жовтня у Львові побільшає пунктів вакцинації. Ще два таких пункти упродовж трьох днів працюватимуть у середній загальноосвітній школі № 95, що на Сихові, та у Палаці мистецтв, тож всі охочі зможуть провакцинуватись і там.

Рубрика: Медицина

16:18 21 жовтня 2021 р.

Назвали райони Львівщини, де найбільше бракує йоду у воді

Упродовж трьох місяців у джерелах водопостачання у п’яти районах Львівщини провели аналіз проб води на вміст йоду. За результатами досліджень, кожна третя проба води не відповідає нормативу фізіологічної повноцінності.

Рубрика: Медицина

13:33 21 жовтня 2021 р.

У Львові можна вакцинуватись у будь-який день: працюють стаціонарні та тимчасові пункти

Зараз у Львові функціонує 13 стаціонарних пунктів вакцинації упродовж робочих днів, та ще 7 тимчасових пунктів вакцинації – щоденно, включно й у вихідні. Охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу