Директор школи №100 звільнив депутата Львівської міськради

14:00 25 квітня 2018 р.


Фото: radiosvoboda.org

У ЛМР запевнили: «Сьогодні директор школи №100 вручив Мар’яні Батюк наказ про звільнення з роботи зі школи №100 та трудову книжку».

Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «20 квітня на сторінці Мар’яни Батюк у соціальній мережі «Facebook» був опублікований допис з привітанням до дня народження Адольфа Гітлера. Управління освіти Львівської міської ради видало наказ за результатами фактів, викладених у ЗМІ щодо заступника директора школи №100, вчителя історії цієї школи (а також депутата Львівської міськради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода». – «ЩЛ») Мар’яни Батюк». Директору школи №100 рекомендували звільнити Мар’яну Батюк зі займаної посади».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу