У Львові ще не одужали 12 отруєних у кафе «Імперія»

09:40 12 липня 2016 р.

  • 0


Фото: unian.ua

У департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА повідомили в понеділок: «Враховуючи результати проведених обстежень, у пацієнтів встановлено діагноз «сальмонельоз».

12 липня в інфекційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні продовжують лікуватися 12 учасників  святкуванні хрестин у кафе «Імперія» на вулиці Торфяній, 4 у Львові, зокрема – двоє дітей. Спершу були госпіталізовані 19 відвідувачів кафе, але двох із них виписали з лікарні 8 липня, а п’ятьох – 11 липня.

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Враховуючи результати проведених обстежень, у пацієнтів встановлено діагноз «сальмонельоз». Стан усіх пацієнтів на шосту годину ранку10 липня близький до задовільного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:04 28 травня 2020 р.

МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу

Керівництво Міністерства охорони здоров’я вивчає можливість відновлення санітарно-епідеміологічної служби. Серед варіантів, які розглядаються – створення служби у складі МОЗ, а не як окремого центрального органу виконавчої влади. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

Рубрика: Медицина

09:59 28 травня 2020 р.

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині підтверджено ще 4 летальні випадки людей, інфікованих коронавірусом. Станом на ранок 28 травня загалом — 48 таких випадків на Львівщині.

Рубрика: Медицина

16:40 27 травня 2020 р.

Польща знімає маски

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

Рубрика: Медицина