Масове тестування на COVID-19 у Словаччині - зараження близько 0,63%

19:22 8 листопада 2020 р.

Фото до новини

У Словаччині в суботу в рамках другого туру масового тестування населення на коронавірус перевірили 1 297 571 людину. Зараження коронавірусом підтвердили у 8 172 учасників тестування, що становить близько 0,63%.

Про це повідомляє РБК-Україна  з посиланням на Aktuality. У неділю триває тестування на коронавірус жителів. Про результати стане відомо вже у понеділок, 9 листопада.

Повторне тестування проводиться не у всіх регіонах, а приблизно на половині території Словаччини, у регіонах з найбільшою кількістю заражених, виявлених у першому раунді. В основному тестування проводиться в північній частині Словаччини, недалеко від кордону з Польщею і Чехією.

Масове тестування на коронавірус словацького населення розпочалося 31 жовтня. На коронавірус перевіряли все населення, старше 10 років. У Словаччині проживає близько 5,5 мільйона громадян.

Крім того, за минулі вихідні в Словаччині протестували на коронавірус понад 3,6 мільйона жителів. Інфікування коронавірусом підтвердили у 1% населення країни.

В Україні слід очікувати збільшення смертності від COVID-19 - НАН України

Covid-19: неприпустимо змушувати пацієнтів закуповувати за свої кошти ліки, - міністр

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів