Львівщина за ковідними показниками вийшла з зеленої зони

14:14 10 вересня 2021 р.

Фото до новини

Епідситуація на Львівщині погіршується: уже протягом тижня «ковідні» показники в області перевищують норми «зеленої» зони, визначені постановою Кабміну № 1236 від 09.12.2020 р.

Тож поки перед Львівщиною не постала перспектива запровадження локдауну, медики наполегливо рекомендують вакцинуватися, повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«На Львівщині відсоток підтверджених позитивних випадків з проведених ПЛР-тестів упродовж останнього тижня вже перевищив показник 5 %, який допускають у «зеленій» зоні. За іншим показником, кількістю госпіталізацій на 100 тис населення, ми перевищили 70%, в той час, як для «зеленої» зони цей показник становить не більше 50 %. Це свідчить про те, що кількість підтверджених випадків щодня зростає», - зазначив Орест Чемерис.

«Госпіталізують, як правило, хворих у стані середньої важкості, з ускладненою ковідною пневмонією. Зараз такі пацієнти поступають щодня. Враховуючи збільшення кількості хворих, ковідних пацієнтів знову приймають Стебницька, Стрийська, Кам’янка-Бузька та Новояворівська лікарні, які тривалий час не задіювалися для госпіталізацій хворих на ковід», - розповів Орест Чемерис.

Він також додав, що впродовж останнього тижня щодоби вакцинуються близько 7 тис осіб. Загальна кількість вакцинованих в області осіб складає 633 212.

«З початком осіннього періоду та зростанням мобільності населення спостерігаємо погіршення епідситуації, тому закликаю усіх дотримуватися карантинних обмежень та вакцинуватися, поки перед нами не постала перспектива запровадження локдауну», - зазначив Орест Чемерис.

Епідситуація на Львівщині ускладнилася: чиновник назвав найбільш завантажені лікарні

На Львівщині втричі зросла захворюваність на коронавірус

Епідеміологічна ситуація на Львівщині погіршилася, - медик

Коронавірусний локдаун в Україні запланували на листопад

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів