Епідеміологічна ситуація на Львівщині погіршилася, - медик

14:17 17 серпня 2021 р.

В області за останній тиждень погіршилась епідеміологічна ситуація. Зросла, як кількість підтверджених випадків ковіду у населення, так і кількість госпіталізованих у медичні заклади.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.com.

«Епідеміологічна ситуація на Львівщині упродовж останнього тижня, на жаль, погіршилась. Ми це спостерігаємо першочергово по коефіцієнту підтверджених випадків, які щоденно фіксуються центром профілактики та контролю. Окрім того, ми бачимо, що динаміка госпіталізації за останній тиждень також зросла на 22%», - поінформував Орест Чемерис.

Так, станом на ранок 185 пацієнтів знаходяться на стаціонарному лікуванні у визначених медзакладах області, 20 хворих у реанімаційних відділеннях, з них 4 на апаратах ШВЛ.

Ліжкова мережа медичних закладів області заповнена на 5,6%.

«Сьогодні за медичною допомогою звертаються не лише люди старшого віку, є значна частка осіб середнього віку, це 35 років і більше. Як правило, це молоді особи, які не мають жодних супутніх захворювань, а поступають із клінікою однобічної чи двобічної пневмонії з відповідними показаннями до госпіталізації. І як правило більшість пацієнтів потребує кисневої підтримки», - розповів Орест Чемерис.

Медики прогнозують і надалі можливе зростання кількості захворілих та наполегливо радять не втрачати пильності та дотримуватись карантинних норм.  Маска, дистанція, гігієна рук – найпростіші з них. І звісно, вакцинація – як єдиний шлях побороти недугу.

dailylviv.com

До теми

13:42 15 жовтня 2021 р.

Лікарня швидкої допомоги у Львові запроваджує нові обмеження для відвідувачів і пацієнтів

Зачиняються двері для невакцинованих і позитивно тестованих на ковід відвідувачів. Дозволено вхід лише для пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги. А плановий прийом пацієнтів у КЛШД відбуватиметься лише за попереднім записом.

Рубрика: Медицина

12:04 15 жовтня 2021 р.

На Львівщині дві дози вакцини від COVID-19 мають майже 374 тисячі мешканців або 15 відсотків від усього населення

Найбільшу кількість щеплень за 14 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 4 461 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 919 532 щеплення. На Львівщині вчора, 14 жовтня, щеплення від ковіду отримали 1131 особа, з них 398 - другу дозу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу