На Львівщині втричі зросла захворюваність на коронавірус

15:26 20 серпня 2021 р.

Отримати щеплення можна трьома шляхами: прийти у центр вакцинації у будь-який зручний час протягом дня, у пунктах вакцинації у закладах охорони здоров’я, а також викликавши мобільну бригаду – для організації вакцинації організованого колективу (понад 50 осіб).

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.com.

«150 організованих колективів на Львівщині вакцинувалися, скориставшись послугами мобільних бригад з вакцинації, і ще 51 - подали заявки. Це зручно і для медиків, і для охочих вакцинуватися. Адже бригада готується до щеплення конкретної кількості людей у визначений час, використовуючи один вид вакцини. Щоб сконтактуватися з мобільною бригадою, можна звернутися до закладів охорони здоров’я, де діють пункти вакцинації, у відділи охорони здоров’я на місцях або до департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації», - зазначив Орест Чемерис.

Окрім того, залишити заявку на вакцинацію мобільною бригадою можна у контакт-центрі Міністерства охорони здоров'я за номером телефону - 0 800 60 20 19.

Він також розповів, що епідситуація в області погіршується.

«Продовжуємо констатувати той факт, що захворюваність зростає. За останню добу провели понад 900 досліджень методом ПЛР, з них 70 - виявилися позитивними. Ще місяць тому на таку ж або більшу кількість проведених досліджень припадало від 20 до 30 позитивних випадків.

Окрім того, фіксуємо щоденне збільшення випадків госпіталізації пацієнтів. Місяць тому загальна кількість госпіталізованих складала близько 130 осіб. Зараз ця цифра досягла вже 200. Пацієнти, які звертаються за допомогою, є абсолютно різної вікової категорії. Значний відсоток молодих осіб госпіталізують з пневмоніями середньої важкості або важкими пневмоніями. Усі  вони є кисневозалежними», - розповів Орест Чемерис.

Очільник департаменту охорони здоров’я наголосив, що під час подовжених вихідних до Дня Незалежності центри вакцинації продовжуватимуть свою роботу.

«Ми пережили вже три хвилі ковіду, і кожна наступна була важча за попередню. Але перед початком осіннього періоду і навчального року, цього разу ми маємо перевагу – можливість вакцинуватися», - додав Орест Чемерис.

Він також повідомив, що нових випадків штаму «Дельта» на Львівщині не виявлено.

dailylviv.com

До теми

13:42 15 жовтня 2021 р.

Лікарня швидкої допомоги у Львові запроваджує нові обмеження для відвідувачів і пацієнтів

Зачиняються двері для невакцинованих і позитивно тестованих на ковід відвідувачів. Дозволено вхід лише для пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги. А плановий прийом пацієнтів у КЛШД відбуватиметься лише за попереднім записом.

Рубрика: Медицина

12:04 15 жовтня 2021 р.

На Львівщині дві дози вакцини від COVID-19 мають майже 374 тисячі мешканців або 15 відсотків від усього населення

Найбільшу кількість щеплень за 14 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 4 461 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 919 532 щеплення. На Львівщині вчора, 14 жовтня, щеплення від ковіду отримали 1131 особа, з них 398 - другу дозу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу