Дитячий санаторій на Львівщині перепрофілюють на психоневрологічний диспансер

22:27 13 жовтня 2021 р.

Комунальний заклад Львівської обласної ради обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Журавно» планують перепрофілювати у психоневрологічний диспансер. Відповідне рішення прийняли депутати під час засідання комісії з питань комунального майна Львівської обласної ради.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.com.

Начальник управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Тетяна Медвідь повідомила, що у Львівській області понад сімдесят осіб з психічними вадами потребують влаштування у спеціальні заклади інтернатного типу та чекають такої нагоди. Відповідно є потреба в облаштуванні ще одного психоневрологічного інтернату на Львівщині, у якому надаватимуть  допомогу дорослим жінкам та чоловікам.  

«У дитячому протитуберкульозному санаторії «Журавно» перебуває мало дітей, заклад не використовується належно. Водночас там є навчальний та спальний корпуси, в яких можна розмістити близько 200 осіб. Штат комунального закладу налічує 137 працівників, у тому числі медиків, реабілітологів. Щороку з обласного бюджету ми виділяємо від 14 до 17 млн грн на утримання цього закладу і персоналу. Ці ресурси варто використати раціонально та з більшою користю для суспільства»,- зазначив в.о.начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Тарас Зозуля.  

Депутати також обговорили можливість залучення додаткових коштів для утримання психоневрологічного інтернату. Це можуть бути субвенції від громад, мешканці яких перебуватимуть у стаціонарі інтернату на утриманні. Такі підопічні можуть перебувати в закладах кілька років, а іноді й все життя. Раніше пропозицію перепрофілювати комунальне підприємство обласний дитячий санаторій «Журавно» у психоневрологічний диспансер підтримали члени постійної комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій та комісії з питань охорони здоров’я та материнства.  

Остаточне рішення щодо майбутнього закладу депутати приймуть на найближчому сесійному засіданні Львівської обласної ради.

Божевільні апетити на приміщення обласних психоневрологічних диспансерів у Львові

З 1 липня психіатричну допомогу надаватимуть удома

Львівська облрада закриває медзаклади заради приміщень, – депутат

 

dailylviv.com

До теми

17:59 21 жовтня 2021 р.

Особливістю сьогоднішньої хвилі пандемії є сильна захворюваність на ковід серед вагітних жінок, - лікар у Львові

Сьогодні в межах засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території Львівщини, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Рубрика: Медицина

17:41 21 жовтня 2021 р.

У Львові знову збільшують кількість пунктів вакцинації

З 22 жовтня у Львові побільшає пунктів вакцинації. Ще два таких пункти упродовж трьох днів працюватимуть у середній загальноосвітній школі № 95, що на Сихові, та у Палаці мистецтв, тож всі охочі зможуть провакцинуватись і там.

Рубрика: Медицина

16:18 21 жовтня 2021 р.

Назвали райони Львівщини, де найбільше бракує йоду у воді

Упродовж трьох місяців у джерелах водопостачання у п’яти районах Львівщини провели аналіз проб води на вміст йоду. За результатами досліджень, кожна третя проба води не відповідає нормативу фізіологічної повноцінності.

Рубрика: Медицина

13:33 21 жовтня 2021 р.

У Львові можна вакцинуватись у будь-який день: працюють стаціонарні та тимчасові пункти

Зараз у Львові функціонує 13 стаціонарних пунктів вакцинації упродовж робочих днів, та ще 7 тимчасових пунктів вакцинації – щоденно, включно й у вихідні. Охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу