Львівський психоневрологічний диспансер буде некомерційним підприємством

16:20 24 грудня 2019 р.

У Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері розпочнуть процес перетворення закладу у некомерційне комунальне підприємство.

Про це повідомили у вівторок, 24 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що відповідне рішення ухвалили сьогодні обласні обранці під час ХХІІІ чергової сесії Львівської обласної ради.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко наголосив: «Винести це питання на розгляд сесії було рішенням постійної профільної комісії. Члени комісії одноголосно зійшлися на тому, щоб дати можливість перетворитися в НКП та почати співпрацю із Національною службою здоров’я України. Навантаження на обласний бюджет за попередніми розрахунками буде тільки зростати, ми маємо дати шанс кожній медичній установі укласти угоду з НЗСУ».

За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів. Керівник департаменту охорони здоров’я Андрій Васько акцентував: «Для ефективного переходу закладів охорони здоров’я на фінансування з НСЗУ, потрібно заклади перевести в некомерційні підприємства.  Львівська облдержадміністрація ініціювала так перетворення, щоб дати можливість цим закладам ввійти в реформу».

Разом із тим, обласні обранці не підтримали ідею перетворення у некомерційне підприємство дитячого психоневрологічного диспансера. Як інформував «Щоденний Львів», міський голова Андрій Садовий закликав депутатів обласної ради не підтримувати рішення про перереєстрацію обласної психіатричної лікарні на вулиці Кульпарківській, зі Львова в село Заклад.

dailylviv.com

До теми

13:46 7 травня 2021 р.

Вертоліт ДСНС евакуював хворого з Самбірського району до Львова (відео)

7 травня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 54-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу для негайної допомоги з віддаленого населеного пункту Львівщини до обласного центру.

Рубрика: Медицина

12:41 7 травня 2021 р.

На Львівщині не виключають збільшення захворювань на ковід вже наступного тижня

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.

Рубрика: Медицина

12:28 7 травня 2021 р.

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії, - міністр

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС і вже завтра виведемо Сумську область.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу