Дітей полеглих воїнів безкоштовно обслугововують у львівському медцентрі «Ново»

10:28 22 листопада 2016 р.

на Львівщині втратили рідних під час військових дій на сході України 262 сім’ї.

У прес-службі Львівської обласної ради поінформували сьогодні, 22 листопада, що, за ініціативою депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО», діти полеглих учасників війни на сході України зможуть безкоштовно проходити обстеження й діагностику на сучасному обладнанні в медичному центрі «Ново» на вулиці Пилипа Орлика, 4 у Львові. Про це розповіла координатор депутатської групи – депутат Львівської обласної ради Уляна Дорош.

За її словами, «об’єднання волонтерів та учасників АТО взяло на себе зобов’язання допомагати нашим захисникам, їх родинам, а особливо – дітям, які потребують нашої щоденної уваги та опіки». Для того, щоб зареєструватися на прийом у медичний центр, батьки повинні зробити попередній запис в адміністратора за телефонними номерами  097 359 45 95 та 063 945 45 45. Зі собою потрібно мати посвідчення сім’ї загиблого.

У прес-службі обласної ради також повідомили, що на Львівщині втратили рідних під час військових дій на сході України 262 сім’ї. 

dailylviv.com

До теми

18:41 30 липня 2021 р.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 до 8 серпня. Про графік роботи ЦВН у районах Львівщини на ці дні обіцяють повідомлять згодом.

Рубрика: Медицина

15:38 30 липня 2021 р.

Німеччина посилює умови в'їзду для всіх невакцинованих осіб

Усі подорожні при в'їзді в Німеччину, в тому числі й громадяни Німеччини, повинні будуть мати негативний тест на коронавірус або ж документи про повну вакцинацію чи нещодавнє одужання від COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу