«Укренерго» запроваджує аварійні і погодинні вимкнення для всіх споживачів в Україні

20:07 15 травня 2024 р.

керівник

керівник "Укренерго" Володимир Кудрицький

Сьогодні, 15 травня, з 19:25 до 22:00 «Укренерго» запроваджує контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

Про це повідомило ПАТ НЕК «Укренерго», пише DailyLviv.com

Сьогодні 15 травня з 19:25 до 22:00 «Укренерго» запроваджує контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

Завтра, 16 травня, з 00:00 та впродовж доби 16 травня у всій Україні для побутових і промислових споживачів будуть діяти планові обмеження - графіки погодинних відключень (ГПВ).

Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною.

Диспетчерський центр «Укренерго» вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону. Отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у кожному регіоні, можна буде в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго (посилання в першому коментарі), а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених росією по українській енергосистемі з 22 березня.

Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами.

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Читайте також: З 16 травня у Львові та області запровадять графіки погодинних вимкнень електроенергії

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів