Бензин про запас: у Львові вибухнула каністра з пальним, власник у критичному стані

11:46 22 травня 2022 р.

Фото до новини

35-річний чоловік з Львівської області постраждав від вибуху каністри з бензином та у шоковому стані був госпіталізований в опіковий Центр лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Сьогодні ситуація із паливом в країні змушує людей купувати бензин «про запас», і мешканці часто забувають про правила безпеки. Наш пацієнт зберігав пальне у старій каністрі, яка, як виявилось, протікала. Вибух спричинив звичайний недопалок сигарети. На щастя, поруч були рідні, які вчасно загасили вогонь, і тим самим зберегли життя чоловіку. Пацієнт уже переніс три операції і стан його критичний, але стабільний. За його життя борються медики, використовуючи найсучасніші методи лікування важких опіків», - зазначили у лікарні. 

Зокрема, лікарі застосовують спеціальне штучне покриття - супратель для лікування глибоких опіків, що сприяє швидкому загоєнню ран.

Попереду у чоловіка ще кілька операцій та важка реабілітація. І хоча зараз все його тіло вкрите пов’язками, він не втрачає віри у те, що все буде добре.

Пальне з Європи, яке подорожчає, на Львівщині купуватимуть з коліс

Пальне дорожчає, але його дефіциту не буде, бо автоцистерни проїжджатимуть кордон поза чергою, - ЛОВА

Пальне для України: до польських обіцяють додати нафтопродукти зі США, Нідерландів, німецьких, скандинавських і балтійських заводів

Дефіцит пального: у Львові призупинили роботу кілька автобусних маршрутів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів