Дефіцит пального: у Львові призупинили роботу кілька автобусних маршрутів

12:24 17 травня 2022 р.

Фото до новини

У зв’язку із дефіцитом пального, у місті призупинили роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких зменшили кількість транспортних одиниць. Водночас електротранспорт працює у посиленому режимі.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Загалом, зважаючи на дефіцит, у Львові оптимізовано роботу 20% громадського автотранспорту. Однак, як наголошує заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, як тільки проблема владнається, роботу міських маршрутів відновлять в необхідному обсязі.

Так, зараз не курсують маршрути №10, 11, 33, 43, 45. Маршрут №61 скорочено до пл. Різні, а маршрут №34 дублює автобус №20. Як пояснила Ірина Маруняк, на маршрутах, роботу яких призупинили, курсувало від 1 до 3 автобусів і був невеликий пасажиропотік, тож вони були збитковими. Деякі з них — до прикладу, маршрут №45 — зняли ще під час пандемії. Маршрути з високим пасажиропотоком працюють без змін. Натомість, замість призупинених автобусів, курсує електротранспорт.

«Просимо з розумінням поставитися до ситуації. Як тільки проблема з дефіцитом пального вирішиться, кількість транспорту відновимо», — пояснила Ірина Маруняк.

Пальне дорожчає, але його дефіциту не буде, бо автоцистерни проїжджатимуть кордон поза чергою, - ЛОВА

Пальне з Європи, яке подорожчає, на Львівщині купуватимуть з коліс

Пальне для України: до польських обіцяють додати нафтопродукти зі США, Нідерландів, німецьких, скандинавських і балтійських заводів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів